reklama

XI tygodnia w Lidze Europy

XI tygodnia w Lidze Europy
reklama

Pierwszy Holender w Podbeskidziu

Pierwszy Holender w Podbeskidziu
Desley Ubbink został zawodnikiem Podbeskidzia Bielsko-Biała. Ofensywny pomocnik związał się z nowym klubem półtoraroczną umową. Ostatnim klubem 26-latka był słowacki AS Trencin.
za:tspodbeskidzie.pl

Są kary za masakrę w B Klasie

Są kary za masakrę w B Klasie
Znamy kary jakie Komisja Dyscyplinarna DolZPN wymierzyła za przerwany mecz B klasy Skra Wojnowice – Zalesie Wójcice. Zawodnik Skry Wojnowice, który uderzył głową w twarz rywala i m.in. złamał mu nos, został ukarany karą dyskwalifikacji na 3 lata oraz karą finansową w wysokości 5 tys. zł. Drużyna gości – Zalesie Wójcice – została ukarana walkowerem (a więc wynik 3:2 zmieniono na 3:0) oraz karą finansową (w wysokości 500 zł) za samowolne zejście z boiska.
za:dolfutbol.pl

Zachowanie trenera w szatni w pewnym klubie z Turcji

Podobno są to sceny z jednego z amatorskich klubów z miasta Kayseri. Coś strasznego!
reklama

Kibice Vitorii Guimaraes na Emirates

Doping portugalskich kibiców na naprawdę wysokim poziomie!

Chiellini zdradził, co będzie robić po zakończeniu kariery

Chiellini zdradził, co będzie robić po zakończeniu kariery
Będę grał jeszcze najwyżej przez kilka lat. Później chciałbym pracować jako dyrektor. Podchodzę do tego z wielkim spokojem. Piłkarze myślą, że gdy zakończą karierę to od razu będą gotowi do nowej pracy. Często wydaje nam się, że wiemy wszystko o piłce. A później idzie się do pracy, gdy ludzie na tym samym stanowisku mają piętnastoletni staż pracy. Masz dystans do nadrobienia. Trzeba to robić z pokorą.
Giorgio Chiellini za:goal.com

Nicolas Pepe piłkarzem kolejki w Lidze Europy

Nicolas Pepe piłkarzem kolejki w Lidze Europy

Raheem Sterling piłkarzem kolejki w LM

Raheem Sterling piłkarzem kolejki w LM

Michał Probierz brutalnie podsumował poziom polskiej piłki

Michał Probierz brutalnie podsumował poziom polskiej piłki
Przez lata słyszę, że polscy trenerzy to nieudacznicy, bo nie potrafią grać w pucharach. Najpierw trzeba się jednak do nich dostać. Było w lidze bardzo duże grono trenerów z zagranicy, którzy jakoś nie dostają się ze swoimi zespołami do pucharów. Jeśli ktoś na konferencji powie coś po angielsku, albo opowie o stylu, od razu się mu przyklaskuje. Pan uważa że my nie próbujemy uczyć piłkarzy gry w piłkę? Czytałem ostatnio wywiad Przemysława Bargiela ze Śląska Wrocław, który opowiadał, że dopiero we Włoszech trenerzy nauczyli go, że musi bronić i się ustawiać. My w Polsce jesteśmy debilami i ich tego nie uczymy? Jeśli chcemy zrobić progres, musimy zacząć zmieniać mentalność piłkarzy. To bardzo istotne. Ze mną nigdy nie mieli problemów ci zawodnicy, którzy chcieli wyjechać za granicę i zapierdzielali. Przykładów jest bardzo dużo. Ci, którzy zawsze kombinowali, nigdy nie będą ze mną mieli dobrze. Uważam, że z perspektywy lat poziom strasznie się obniżył. Także w rozgrywkach juniorów.
Michał Probierz za:Przegląd Sportowy

Scholes widziałby w United Mesuta Ozila

Scholes widziałby w United Mesuta Ozila
Nie mogę zrozumieć jego sytuacji. Mesut Ozil to piłkarz, który mógłby powiązać ze sobą formacje. Ma świetne umiejętności, co udowodnił już w trakcie swojej kariery. Mógłby być krótkoterminowym rozwiązaniem problemów drużyny. Manchester United powinien coś zrobić w tym temacie.
Paul Scholes za:goal.com

Szatnia Barcelony po meczu w Pradze

FC Barcelona wyszarpała zwycięstwo na trudnym terenie w Pradze i wywiozła 3 punkty ze starcia ze Slavią. Jak pokazały kamery, Hiszpanie nie pomyśleli, żeby chociaż trochę uprzątnąć szatnię przed opuszczeniem stadionu....

Haaland strzela jak Barca i Real razem wzięte

Haaland strzela jak Barca i Real razem wzięte

Żyjemy w niesamowitych czasach...

Żyjemy w niesamowitych czasach...

Gio Elber wychwala Roberta Lewandowskiego

Gio Elber wychwala Roberta Lewandowskiego
Forma Lewandowskiego? Obłęd! Naprawdę! Nie wiem, jak on robi. Trudno znaleźć na to jakieś słowa. Bez niego Bayernowi Monachium byłoby w tym sezonie bardzo trudno... Zawsze myślałem, że nikt nie zdoła pobić rekordu Gerda Muellera. Ale teraz myślę, że Robert naprawdę może to zrobić! Trzeba mieć nadzieję, że Robert nie dozna żadnej kontuzji.
Giovanne Elber za:bild.de

Największy problem Emery'ego według Robina van Persiego

Największy problem Emery'ego według Robina van Persiego
Nie sądzę, by Emery potrafił nawiązać kontakt z piłkarzami. Arsenal wciąż słabo broni przy stałych fragmentach. W sezonie przekłada się to na 12-15 straconych punktów. Trzeba rozwiązać ten problem. Jeśli masz silnego trenera, to do obrony wracasz sprintem. Wiesz, że jeśli tego nie zrobisz, to zostaniesz ukarany. W Arsenalu niektórzy zawodnicy truchtają. To powtarza się od miesięcy. Pracowałem z Wengerem, van Gaalem, Fergusonem. Ich przekaz był jasny. Niedawno ktoś wysłał mi nagranie, na którym Emery stara się coś wyjaśnić. Nie mogłem go zrozumieć. To bardzo ważne. Trener musi być liderem, a lider musi jasno formułować przekaz do zawodników.
Robin van Persie za:goal.com

Zlatan po ostatnim meczu z Los Angeles FC

Zlatan po ostatnim meczu z Los Angeles FC
Dzięki mnie Los Angeles FC zyskało sławę. Sprawiłem nawet, że Vela stał się popularny. Wyobraźcie sobie, że mnie tu już nie ma... Jeśli bym został, byłoby to dobre dla MLS, ponieważ cały świat by wtedy oglądał tę ligę. Jeśli odejdę, nikt nie będzie pamiętać, czym jest MLS.
Zlatan Ibrahimović za:espnfc.com

Obsceniczny gest Zlatana przy zejściu z boiska

LA Galaxy przegrało z Los Angeles FC 3-5 i wygląda na to, że Zlatan Ibrahimović po raz ostatni wystąpił na boiskach MLS. Schodząc do szatni po meczu Szwed pokazał publiczności dość zaskakujący gest...
reklama