Piłkarze z największą liczbą goli w top 5 ligach w 2019 roku

Sposób Manchesteru United na strzelanie goli

Myślę, że ludzie poza klubem nie zdają sobie sprawy, jak dobry jest Anthony Martial, ale piłkarze w szatni o tym wiedzą. Gdy dyskutujemy, o sposobach strzelania goli, mówią: "Po prostu podamy piłkę do Anthony'ego".

La Liga

Guardiola o grze z AV: "Jeśli będziemy grać tak, jak w 1. połowie, to będziemy w strefie spadkowej"

Guardiola o grze z AV:
Nie martwi mnie sytuacja w tabeli, ale sposób naszej gry. Jeśli będziemy grać tak, jak w drugiej połowie z Aston Villą, to możemy zdobyć mistrzostwo. Jestem tego pewien. Jeśli jednak będziemy grać tak, jak przed przerwą, to znajdziemy się w strefie spadkowej daleko od liderów tabeli. Taki jest mój pogląd. W pierwszej połowie nie graliśmy w sposób, w jaki powinniśmy grać. Jedynym piłkarzem, który był agresywny z piłką, był Raheem Sterling. Pokazał nam, jak mamy grać. Po przerwie było lepiej. Pomógł nam szybko strzelony gol. Dzięki niemu graliśmy tak, jak zwykle.
Pep Guardiola za:goal.com

Leo Messi nie zamieniłby trofeów zdobytych z Barcą na sukcesy z reprezentacją Argentyny

Marzę o tym, by być mistrzem świata, jednak nie zmieniłbym niczego w swojej karierze. To, co się do tej pory wydarzyło, przerosło wszelkie możliwe oczekiwania. To wybrał dla mnie Bóg, tyle dostałem od niego.
Leo Messi za:sportowefakty.pl

Pulisic najmłodszym zdobywcą hat-tricka w historii Chelsea na poziomie Premier League!

Największy krytyk "Lewego" zmienił zdanie o polskim napastniku

Największy krytyk
To najlepsza dziewiątka na świecie. W tej chwili pokazuje coś, czego wcześniej nie widzieliśmy ani w Dortmundzie, ani w Monachium. Fajnie jest go oglądać. Obecnie nie widzę lepszego środkowego napastnika na świecie.
Dietmar Hamann za:Sky Sport

Tabela PKO BP Ekstraklasy po sobotnich meczach

Piękny gol "nożycami" Cristiana Kouame'a z Brescią

Dzięki trafieniu Afrykanina Genoa wyszła na prowadzenie 2:1.

Morata z bliska trafia do siatki

Atleti prowadzi 2:0 z Athletic Bilbao.

Lechia Gdańsk podzieliła się punktami z Górnikiem

Genialna parada Oblaka na początku spotkania z Baskami z Bilbao!

Co za interwencja słoweńskiego bramkarza!

Saul strzela gola Athletikowi Bilbao

Po pierwszej połowie Atleti prowadzi 1:0.

KOSMICZNY gol Tonalego z rzutu wolnego z Genoą

WOW! Co za trafienie Wlocha! Brescia prowadzi z Genoą 1:0!

5 piłkarzy Chelsea z perfekcyjnym hat-trickiem w Premier League

Kapitalny mecz Kamila Grosickiego i 2 asysty!

"Turbo Grosik" zanotował 2 asysty w wygranym 2:0 przez Hull City meczu Championship z Derby County. W całym sezonie ma także już 5 bramek.