Mocne słowa Buchalika po porażce z Legią

Każdy musi przemyśleć sobie, gdzie gra, bo ta biała gwiazda na piersi coś symbolizuje i musi się wziąć w garść. Nie będę tutaj mówił brzydkich słów, ale jeżeli nie weźmiemy się wszyscy w kupę, to na pewno będzie źle. Gdzieś w przerwie rozmawiamy sobie, że wychodzimy z jajem na drugą połowę. Możemy przegrać ten mecz, ale pokażmy walkę z naszej strony. Pokażmy, że możemy się im przeciwstawić, a my znowu gramy to samo. Odstawiamy nogi i przegrywamy każdą walkę bark w bark. Nie rozumiem tego... Brakuje kogoś, kto pokazałby ten charakter i walkę. Wtedy, to inaczej by wyglądało, a tak dzisiaj to była żenada.
Michał Buchalik za:CANAL+ sport

Mauro Icardi zapakował gola Marsylii

Di Maria dośrodkowuje na głowę Mauro Icardiego i ten na raty pokonuje Mandandę. 1-0!

Overmars potwierdza zainteresowanie Bayernu ściągnięciem Erika ten Haga

Jestem zachwycony zainteresowaniem Bayernu osobą ten Haga. Im więcej klubów wykazuje zainteresowanie, tym lepiej wykonuje swoją pracę. Jest to dobry znak. Czy pozwolimy mu odejść z klubu? Zawsze musisz być realistą. Jak często dostajesz taką szansę?
Mark Overmars za:sport1.de

Kapitalna oprawa kibiców PSG przed meczem z Marsylią

Historyczny wynik w Warszawie

Ile znaczy w futbolu 7 miesięcy...

Co Aleksandar Vuković powiedział piłkarzom Legii w przerwie?

Nie ma mowy o tym, żebym przed jakimkolwiek meczem czuł spokój, bo wiem, że w każdym spotkaniu zwycięstwo trzeba wywalczyć. W niedzielę było akurat tak, że po drugiej stronie była drużyna, której nic nie wychodziło, ale zazwyczaj jest dużo trudniej. Przecież Wisła Kraków w podobnym składzie nas ograła 4:0. Uczulałem więc zawodników, żeby nie czuli zbyt wielkiej pewności co do zwycięstwa, w przerwie też im o tym mówiłem. Rok temu Legia prowadziła 2:0, a potem skończyło się 3:3, a wydawało się, że wszystko jest pod kontrolą. W szatni powiedziałem zawodnikom, że co prawda nie mamy żadnego Niemca w składzie, ale potrzebujemy niemieckiej mentalności, walki do końca, zaangażowania, wykonywania założeń.
Aleksandar Vuković za:sport.pl