Pożyczkodawca Wisły Kraków przeprosił za mecz

Brożek o atmosferze w szatni po porażce z Legią

W szatni była cisza. Co może być po takim meczu? Tylko i wyłącznie cisza. Wzajemne pretensje czy żale by nie pomogły. Będzie na to czas.
Paweł Brożek za:sport.pl

Drugi gol Mbappe w meczu z Marsylią

Kolejne świetne podanie Angela Di Marii i Mbape podwyższa prowadzenie nad Marsylią na 4-0! Pogrom w 1. połowie meczu!

Kylian Mbappe dokłada swojego gola

Francuz wykorzystuje świetne podanie Di Marii i podwyższa prowadzenie na 3-0!

Drugi gol Icardiego w meczu z Marsylią!

To jest jego wieczór! Mauro Icardi po raz drugi trafia do siatki Mandandy! 2-0!

Mocne słowa Buchalika po porażce z Legią

Każdy musi przemyśleć sobie, gdzie gra, bo ta biała gwiazda na piersi coś symbolizuje i musi się wziąć w garść. Nie będę tutaj mówił brzydkich słów, ale jeżeli nie weźmiemy się wszyscy w kupę, to na pewno będzie źle. Gdzieś w przerwie rozmawiamy sobie, że wychodzimy z jajem na drugą połowę. Możemy przegrać ten mecz, ale pokażmy walkę z naszej strony. Pokażmy, że możemy się im przeciwstawić, a my znowu gramy to samo. Odstawiamy nogi i przegrywamy każdą walkę bark w bark. Nie rozumiem tego... Brakuje kogoś, kto pokazałby ten charakter i walkę. Wtedy, to inaczej by wyglądało, a tak dzisiaj to była żenada.
Michał Buchalik za:CANAL+ sport

Mauro Icardi zapakował gola Marsylii

Di Maria dośrodkowuje na głowę Mauro Icardiego i ten na raty pokonuje Mandandę. 1-0!