reklama

Szalony pomysł Tadżykistanu U-17 na rozegranie rzutu wolnego

Gdyby tylko zawodnik finiszujący akcję lepiej przymierzył głową, mielibyśmy niesamowitego gola!
reklama

"Reprezentacja 100-lecia" premiera Morawieckiego

Marchisio padł ofiarą złodziei

Marchisio padł ofiarą złodziei

Michniewicz o reakcji Grabary na powołanie Majeckiego

Michniewicz o reakcji Grabary na powołanie Majeckiego
Nie wtrącam się w życie poza boiskiem. Nie mam wpływu na to, co piszą. Każdy jest dorosły i odpowiada za swoje czyny. Kamil jest sympatycznym chłopakiem, zażartował, zrobiono z tego aferę. Ja z nim na ten temat rozmawiałem może 15 sekund i poszliśmy dalej.
Czesław Michniewicz za:sport.pl
reklama

Jerzy Brzęczek chce przetestować dwóch młodzieżowców

Jerzy Brzęczek chce przetestować dwóch młodzieżowców
W najbliższy poniedziałek Jerzy Brzęczek ogłosi listę powołanych zawodników na listopadowe mecze eliminacji do EURO 2020 z Izraelem i Słowenią. Jako że Polska zapewniła sobie już awans na przyszłoroczną imprezę, selekcjoner chce dać szansę nowym zawodnikom. Na liście powołanych możemy więc spodziewać się dwóch nowych nazwisk - Kamila Jóźwiaka i Roberta Gumnego, a więc podstawowych piłkarzy reprezentacji Polski U-21. Obaj młodzieżowcy dołączą do kadry Brzęczka jednak tylko na jedno spotkanie, ponieważ wcześniej zagrają ważny mecz z Bułgarią w ramach eliminacji do młodzieżowych mistrzostw Europy. Po tym spotkaniu Czesław Michniewicz zezwoli piłkarzom na opuszczenie zgrupowania reprezentacji U-21 i dołączenie do seniorskiej kadry.
za:sport.pl

Courtois efektownie objechał trenera Realu na treningu

Takiego "Rainbow Flicka" nie powstydziłby się sam Zizou! :D

Niemiecki dziennikarz apeluje o "Złotą Piłkę" dla Lewandowskiego

Niemiecki dziennikarz apeluje o
Lewandowski w 2019 roku strzelił 42 gole. To więcej niż tak wybitni strzelcy jak Leo Messi i Cristiano Ronaldo. W przeszłości mogliśmy debatować, kto jest najlepszym środkowym napastnikiem świata. Biorąc pod uwagę statystyki Lewandowskiego, takie debaty nie mają już żadnego sensu. Lewandowski jest najlepszym środkowym napastnikiem w światowym futbolu, a za swoje popisy zyskał niesamowity szacunek. Dajcie mu Złotą Piłkę!
Maximilian Miguletz za:sport1.de
reklama