reklama

Modrić broni Bale'a przed medialnym ostrzałem

Modrić broni Bale'a przed medialnym ostrzałem
Gareth i ja jesteśmy bardzo podobni. Jesteśmy raczej nieśmiali i zazwyczaj za dużo nie mówimy. Gareth rozmawia po hiszpańsku i go rozumie, ma bardzo dobre relacje ze wszystkimi kolegami z drużyny i jest zachwycony Madrytem oraz możliwością gry w najlepszym klubie na świecie. Naturalnie różni ludzie w odmienny sposób celebrują życie i należy to uszanować. Gareth świeci przykładem swoim zachowaniem. Mam z nim świetne relacje.
Luka Modrić za:goal.com
reklama

Szalony pomysł Tadżykistanu U-17 na rozegranie rzutu wolnego

Gdyby tylko zawodnik finiszujący akcję lepiej przymierzył głową, mielibyśmy niesamowitego gola!

"Reprezentacja 100-lecia" premiera Morawieckiego

Marchisio padł ofiarą złodziei

Marchisio padł ofiarą złodziei
reklama

Michniewicz o reakcji Grabary na powołanie Majeckiego

Michniewicz o reakcji Grabary na powołanie Majeckiego
Nie wtrącam się w życie poza boiskiem. Nie mam wpływu na to, co piszą. Każdy jest dorosły i odpowiada za swoje czyny. Kamil jest sympatycznym chłopakiem, zażartował, zrobiono z tego aferę. Ja z nim na ten temat rozmawiałem może 15 sekund i poszliśmy dalej.
Czesław Michniewicz za:sport.pl

Jerzy Brzęczek chce przetestować dwóch młodzieżowców

Jerzy Brzęczek chce przetestować dwóch młodzieżowców
W najbliższy poniedziałek Jerzy Brzęczek ogłosi listę powołanych zawodników na listopadowe mecze eliminacji do EURO 2020 z Izraelem i Słowenią. Jako że Polska zapewniła sobie już awans na przyszłoroczną imprezę, selekcjoner chce dać szansę nowym zawodnikom. Na liście powołanych możemy więc spodziewać się dwóch nowych nazwisk - Kamila Jóźwiaka i Roberta Gumnego, a więc podstawowych piłkarzy reprezentacji Polski U-21. Obaj młodzieżowcy dołączą do kadry Brzęczka jednak tylko na jedno spotkanie, ponieważ wcześniej zagrają ważny mecz z Bułgarią w ramach eliminacji do młodzieżowych mistrzostw Europy. Po tym spotkaniu Czesław Michniewicz zezwoli piłkarzom na opuszczenie zgrupowania reprezentacji U-21 i dołączenie do seniorskiej kadry.
za:sport.pl

Courtois efektownie objechał trenera Realu na treningu

Takiego "Rainbow Flicka" nie powstydziłby się sam Zizou! :D
reklama