Skład Milanu na mecz z Lazio

Cenk Tosun doprowadza do remisu!

Everton gra do końca! Świetna akcja gospodarzy i Cenk Tosun w 97. minucie ustala wynik spotkania na 1-1!

Zachowanie Heung-min Sona po złamaniu nogi Gomesowi

Koreańczyk po tragicznym w skutkach faulu był tak zdruzgotany, że zalał się łzami i długo nie mógł dojść do siebie...

Heung-min Son złamał nogę Andre Gomesowi!

Co za koszmar Portugalczyka! Heung-min Son w pełnym biegu tak niefortunnie wjechał w nogę Andre Gomesa, że ta nie wytrzymała... Oczywista czerwona kartka dla Koreańczyka, który po zobaczeniu nogi rywala zalał się łzami!

Dele Alli daje prowadzenie Tottenhamowi!

Tottenham w końcu przełamał defensywę Evertonu po fatalnym zagraniu Alexa Iwobiego i Dele Alli niczym rasowy napastnik umieścił piłkę w bramce. Everton 0 - 1 Tottenham!

Ekwilibrystyczne zagranie w obronie Alberto Moreno

Były piłkarz Liverpoolu staje na głowie, żeby nie pozwolić rywalom przedostać się pod bramkę. I to dosłownie! :D

Wiemy co dolega Robertowi Lewandowskiemu!

Mateusz Borek poinformował, że Robert Lewandowski podczas nadchodzącej przerwy reprezentacyjnej podda się drobnemu zabiegowi, przez który odpocznie od gry w piłkę przez około 7 - 10 dni. "Przegląd Sportowy" doprecyzował tę informację i podał, że chodzi o przepuklinę pachwinową. Piłkarz szukał dogodnego momentu na zabieg i wszystko wskazuje na to, że będzie to nadchodząca przerwa na mecze eliminacji do EURO 2020, na które Polska już zapewniła sobie awans.
za:Przegląd Sportowy