Komplet środowych wyników w Lidze Mistrzów

Szczęśliwa obrona Kyle'a Walkera z Atalantą Bergamo :D

Koguty pewnie wygrywają na wyjeździe z Crveną Zvezdą aż 4:0!

Honorowy gol Moraty z Leverkusen

Ostatecznie to jednak Bayer wygrywa z Atleti 2:1!

Rodrygo kompletuje hat-tricka z Galatasaray!

Real Madryt demoluje Galatasaray 6:0, a nastolatek przeżywa piękny wieczór w Lidze Mistrzów!

Benzema wpycha piłkę do siatki!

Jest już 5:0 dla Realu!

Kyle Walker w nowej roli u Pepa Guardioli

Claudio Bravo wylatuje z boiska za faul na Iliciciu!

Co za historia! Man City bez bramkarza w końcówce meczu z Atalantą Bergamo! W 46. min Bravo zmienił Edersona, a w 84. dostał czerwoną kartkę i na ostatnie minuty wchodzi do bramki obrońca Kyle Walker. :P

Sona składa hołd kontuzjowanemu Andre Gomesowi po golu z Crveną Zvezdą

Son w wyjątkowy sposób przepraszał po zdobyciu gola z Crveną Zvezdą Andre Gomesa z Evertonu, ktory doznał koszmarnej kontuzji złamania nogi w niedzielnym meczu ze Spurs po faulu Koreańczyka.

Son kompletuje dublet po podaniu Rose'a

Koguty prowadzą już 3:0 z mistrzami Serbii!

Son soczystym uderzeniem podwyższa na 2:0!

Spurs prowadzą już 2:0 z Crveną Zvezdą!

Kevin Volland idealnym strzałem przy słupku podwyższa na 2:0 z Atletico Madryt!

W Leverkusen mamy sensację! Bayer prowadzi już 2:0 po świetnym strzale niemieckiego napastnika!

Pasalić celną główką doprowadza do remisu!

Centra Alejandro Gomeza trafia prosto na głowę chorwackiego pomocnika! Atalanta już remisuje z Man City!

Kapitalna seria włoskiego trenera!

Jego passa miała miejsce najpierw w Chelsea, a teraz jest kontynuowana w Juventusie. Daje mu to 3. miejsce w historii na równi z Louisem Van Gaalem, a tuż za Sven-Goran Eriksson (23 mecze) i Sir Alex Fergusonem (aż 25 meczów!)

Niefortunny samobój Thomasa z Leverkusen!

Niespodzianka w Leverkusen! Po 1. połowie Bayer prowadzi 1:0 z Atletico po fatalnym strzale głową pomocnika "Los Colchoneros"

Fatalny rzut karny Gabriela Jesusa

Brazylijczyk podszedł do rzutu karnego i nawet nie trafił w bramkę! Man City prowadzi po 45 minutach 1:0 w Bergamo.