reklama

Benzema jest jak Cristiano Ronaldo

Benzema jest jak Cristiano Ronaldo
Liczby Karima mówią same za siebie. Ci, którzy lubią futbol to wiedzą, że to wartościowy piłkarz. To ważny element drużyny, ataku... Robi to bardzo dobrze. Jedyna rzecz, która zmieniła się po odejściu Cristiano Ronaldo to to, że Karim jest teraz bardziej dojrzały. Jest ojcem i cóż... Ostatnio wydarzyło się wiele rzeczy, które znajdują odzwierciedlenie na boisku. Jestem szczęśliwy z powodu Karima. To prawda, że wyprzedził taką legendę klubu, jak Alfredo di Stefano. W historii klubu jest teraz, jak Cristiano Ronaldo. Robi coś wspaniałego, a my musimy się z tego cieszyć i czerpać jak najwięcej.
Zinedine Zidane za:marca.com
reklama

Szok piłkarzy Barcelony po meczu ze Slavią

Skończyło się 0:0 i po niektórych piłkarzach Barcy (w tym Messim) widać, że było to dla nich spore zaskoczenie. Pojawiły się informacje, że gracze "Dumy Katalonii" nie chcieli podziękować rywalom za mecz, ale jak widać nic takiego nie miało miejsca.

Wenger surowo podsumował Hazarda

Wenger surowo podsumował Hazarda
Hazard nie jest typem piłkarza, którego obecnie można podziwiać w Madrycie. Nie znam go jednak dobrze i nie chcę też go tak oceniać. Według mnie jego problemów z formą należy upatrywać w przygotowaniu fizycznym. Stał się zbyt ciężki. O tym się czyta w gazetach. Jeśli chcesz, żeby koń przegrał wyścig to 500-kilogramowego konia obciążasz dodatkowymi 2 kilogramami i to wystarczy. Wydaje mi się, że wciąż jeszcze nie widzieliśmy Hazarda, którego znamy z Anglii. Po kontuzji nie był w najlepszej formie fizycznej. Patrząc na niego wydaje mi się, że brakuje mu tej samej pewności siebie, którą miał w Chelsea.
Arsene Wenger za:goal.com

Ro(L)a drugoplanowa - Izabela Kruk

"Jestem łącznikiem, który musi spełnić oczekiwania i piłkarzy, i kibiców - mówi Izabela Kruk, rzeczniczka Legii Warszawa. Zobaczcie, jak wymagającą pracę Iza wykonuje podczas dnia meczowego.
źródło:youtube.com
reklama

Piłka na Euro 2020

Piłka na Euro 2020

Riise rozpoczyna karierę trenerską

Riise rozpoczyna karierę trenerską

Bjelica zaorał VAR po remisie z Szachtarem

Bjelica zaorał VAR po remisie z Szachtarem
VAR to kupa gó*na. Wywalcie to, nie potrzebuję tego. To wysysa całe emocje. To zwykły cyrk i to wcale nie pomaga.
Nenad Bjelica za: Juraj Vrdoljak na Twitterze
reklama