Sebastian Boenisch zapakował gola z własnej połowy

Grający obecnie w barwach drugoligowego austriackiego zespołu Floridsdorfer AC Sebastian Boenisch przypomniał o sobie kibicom strzelając gola... z własnej połowy! Mimo tak efektownego trafienia jego drużyna przegrała 1-2.

Skład Lecha Poznań na mecz z Koroną Kielce

Skład Korony Kielce na mecz z Lechem Poznań

Skład United na mecz z Brighton

Fantastyczna ''bomba'' Nainggolana w meczu z Fiorentiną

Cagliari deklasuje Fiorentinę i w 65. minucie wygrywa już 5-0! Piątą bramkę zdobył Radja Nainggolan, który pokonał Bartłomieja Drągowskiego mocnym strzałem z 25 metrów!

Pierwszy gol Takefusy Kubo w La Liga!

Wypożyczony z Realu Madryt do Mallorki Takefusa Kubo zdobywa swojego pierwszego gola w La Liga! A jego Mallorca prowadzi z Villarrealem już 3-1!

Rummenigge wierzy, że ''Lewy'' zaatakuje rekord Gerda Muellera

Myślałem, że osiągnięcie Muellera jest wieczne. Robert jest jednak pierwszym graczem, który może zbliżyć się do tego wyniku. On w tej formie naprawdę stanowi zagrożenie dla tego rekordu. To niesamowite, że strzela gole w każdym meczu. On prezentuje taką formę, że mogę tylko powiedzieć: czapki z głów.
Karl-Heinz Rummenigge za:sueddeutsche.de