Przekozacka akcja Pozuelo w finale play-offów MLS

Alejandro Pozuelo pokazał, że nie da się odebrać mu piłki! Co za determinacja i technika!

Ładna akcja Juventusu i Dybala strzela na 1-0!

Juventus ładnie poklepał pod polem karnym Milanu, Dybala zagarnął piłkę i strzałem słabszą nogą pokonał Donnarummę! 1-0 dla Juventusu!

Sarri zdejmuje Ronaldo w 55. minucie meczu z Milanem

Paulo Dybala wchodzi za Cristiano Ronaldo na początku 2. połowy, jednak Portugalczyk zdecydowanie nie wyglądał na zadowolonego - nie podał ręki trenerowi i udał się od razu do tunelu prowadzącego do szatni...

Starcie, przez które Krychowiak wylądował w szpitalu

W samej końcówce 1. połowy meczu Lokomotivu z Krasnodarem Krychowiak zderzył się z zawodnikiem rywali, Arim i padł na murawę. Polak nie wyszedł już na boisko na 2. połowę i w przerwie pojechał karetką do szpitala, by sprawdzić, czy nie doszło do poważniejszego urazu głowy. Klub podał w oświadczeniu, że Krychowiak doznał wstrząśnienia mózgu.

Wielka zadyma w ostatnich sekundach meczu Freiburga z Eintrachtem

W doliczonym czasie gry kapitan Eintrachtu, David Abraham, gonił za piłką i za linią boczną wpadł na trenera rywali, Christian Streicha. Sekundę po tym wydarzeniu doszło do sporej szarpaniny między piłkarzami z placu gry i ławek rezerwowych, co ostatecznie zakończyło się dwiema czerwonymi kartkami - dla Abrahama i Vincenzo Grifo.

Kante może zakończyć karierę w Chelsea

Czy mogę zakończyć karierę w Chelsea? Oczywiście. Moja umowa z klubem jest ważna do 30 czerwca 2023 roku i mam nadzieję, że przede mną piękne sezony spędzone w tej drużynie. Nie żałuję, że przeniosłem się do Anglii. Z Leicester sięgnąłem po swoje pierwsze trofeum w karierze. W Chelsea spędziłem już trzy lata i w tym czasie zwyciężyliśmy w kilku rozgrywkach. Klub bardzo mi pomógł i wierzę w to, że powiększę jeszcze ten dorobek
N'Golo Kante za:Telefoot

Efektowna parada Szczęsnego po ładnej akcji Milanu

AC Milan prezentuje się naprawdę dobrze w meczu z Juventusem, ale gospodarze mają w bramce Wojciecha Szczęsnego! Co za parada!