reklama

Dosadny komentarz Marco Van Bastena o meczu Irlandia Północna - Holandia

Dosadny komentarz Marco Van Bastena o meczu Irlandia Północna - Holandia
Po 30 minutach oglądania meczu Holandii z Irlandią Północną przełączyłem na Netflix, ponieważ gra była nudna jak zmywarka. Oglądam piłkę nożną, ponieważ jest to coś fajnego. Jednak, jeśli chodzi tylko o to, żeby po prostu przesiedzieć mecz, to wolę robić coś innego.
Marco Van Basten za:voetbalzone.nl
reklama

Polska skała reprezentacji Polski

Polska skała reprezentacji Polski

Robert Lewandowski wytłumaczył, dlaczego rozpoczął mecz z Izraelem na ławce rezerwowych

Robert Lewandowski wytłumaczył, dlaczego rozpoczął mecz z Izraelem na ławce rezerwowych
Taka po prostu pojawiła się okazja. Żeby nie grać wszystkich meczów, bo końcówka roku będzie trudna. To była wspólna, wcześniej ustalona z trenerem decyzja. Najlepsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę w jakim okresie się znajdujemy i jaką mieliśmy pozycję przed tym meczem. Poza tym, możliwość obserwacji meczu nie z poziomu boiska, ale z boku, także może przynieść korzyści.
Robert Lewandowski za:sportowefakty.pl

Sezon życia "Krychy"

Sezon życia
reklama

Wygrali 27:0 i... zwolnili trenera!

Wygrali 27:0 i... zwolnili trenera!
Gdy usłyszeliśmy, że nasz zespół juniorski pokonał Marinę Calcio 27:0, byliśmy oszołomieni. Głęboko tego żałujemy. Wartości juniorskiego futbolu są przeciwne. Przeciwnika trzeba zawsze szanować, a to się dzisiaj nie zdarzyło. Jako prezydent szczerze przepraszam klub Marina. Ogłaszam, że nasi dyrektorzy postanowili jednogłośnie zwolnić trenera Ricciniego. Nasi trenerzy mają obowiązek szkolić zawodników, ale przede wszystkim ich edukować. To się dzisiaj nie zdarzyło.
Paolo Brogelli (prezydent Invictasauro Grosetto) za:football-italia.net

Eric Abidal o Messim: "Ma możliwość odejścia pod koniec umowy"

Eric Abidal o Messim:
On jest dla nas kluczowym graczem, ale ma możliwość odejścia pod koniec swojej obecnej umowy. Wiem, że prezydent rozmawia ze swoimi przedstawicielami, aby upewnić się, że umowa zostanie raz na zawsze zamknięta. Mam nadzieję, że zostanie jeszcze przez wiele lat i myślę, że właśnie tak będzie. Jest najlepszy. To będzie jego decyzja.
Eric Abidal za:marca.com

Tomaszewski o Brzęczku: ''Od 60. minuty rozpoczął swój skandaliczny koncert"

Tomaszewski o Brzęczku: ''Od 60. minuty rozpoczął swój skandaliczny koncert
Od 60. minuty koncert dał Brzęczek. Udowodnił, że nie powinien jechać na mistrzostwa Europy jako selekcjoner reprezentacji Polski. W meczu z lepszym przeciwnikiem przegralibyśmy. Najpierw wpuszcza Lewandowskiego za lewego pomocnika, a za chwilę ściąga Piątka i wpuszcza defensywnego pomocnika. A już wprowadzenie Furmana to jest policzek dla większości kadrowiczów: Góralskiego czy Grosickiego. Nie wiem czym Brzęczek się sugerował: może tym, że Furman jest z Płocka? W ogóle co on robi w kadrze?! Dla mnie jest to skandal to, co zrobił Brzęczek od 60. minuty. Zamiast łapać automatyzmy przy jednym ustawieniu, to Brzęczek rozpoczął swój skandaliczny koncert.
Jan Tomaszewski za:sportowefakty.pl
reklama