reklama

Lautaro Martinez może zostać następcą Luisa Suareza w Barcelonie

Lautaro Martinez może zostać następcą Luisa Suareza w Barcelonie
Martinez jest kompletnym graczem. Prezentuje bardzo dobry poziom. Obserwujemy go i jesteśmy świadomi jego jakości. Nie jest jednak jedynym zawodnikiem, o takich cechach, które nas interesują. Luis to potwierdzi, bo w zeszłym roku powiedziałem mu, że tak będzie, że będziemy szukać ofensywnego gracza. Zaakceptował to, ponieważ chce tego, co najlepsze dla zespołu.
Eric Abidal (dyrektor sportowy Barcy) za:goal.com
reklama

Fantastyczny gol Novikovasa z Nową Zelandią

Gracz Legii Warszawa popisał się efektownym trafieniem dla Litwy w towarzyskiej konfrontacji z Nową Zelandią. Po 65 minutach Litwini prowadzą 1:0.

Mitrović idealnie przyjmuje piłkę i trafia na 2:1!

Serbia ponownie prowadzi z Ukrainą!

Bruno Fernandes mocnym strzałem daje Portugalii prowadzenie z Luksemburgiem

Warto zwrócić uwagę na kapitalną asystę Bernardo Silvy, który posłał idealną piłką na wolne pole do Bruno Fernandesa. Luksemburg - Portugalia 0:1.
reklama

Roman Jaremczuk strzałem głową pokonuje Rajkovicia

W meczu Serbia - Ukraina jest już 1:1.

Dusan Tadić pewnie z karnego na 1:0!

Serbia szybko wychodzi na 1:0 z Ukrainą! Po zagraniu piłki ręką przez Matwijenkę sędzie dyktuje rzut karny, który na gola zamienia Tadić.

Hiszpański golfista nie widzi nic złego w tym, że Bale uprawia ten sport

Hiszpański golfista nie widzi nic złego w tym, że Bale uprawia ten sport
Grałem z Garethem kilka razy i naprawdę on to bardzo lubi. Radzi sobie doskonale, jest bardzo dobry. Dla mnie to coś świetnego, że lubi golfa. Ostatnio mówiłem o tym przyjaciołom, że lepiej, żeby lubił golfa i rozegrał 18 dołków niż żeby pił drinki do godziny 4 nad ranem. To coś zdrowego, to też sport, a ja cieszę się, że to mu się podoba i że jesteśmy kolegami. Według m nie, to coś dobrego.
Sergio Garcia (hiszpański golfista) za:realmadryt.pl
reklama