reklama

Rada Carraghera dla Kloppa

Rada Carraghera dla Kloppa
Wiem, że żaden z kibiców Liverpoolu tego głośno nie powie, a tym bardziej władze klubu, ale nic nie może ich powstrzymać od zdobycia mistrzostwa. Nic. W związku z tym, żaden z piłkarzy z podstawowego składu nie może grać w Carabao Cup. Za rok, jeśli Liverpool będzie miał już mistrzostwo, niech grają. Wtedy powiem: "Jesteśmy Liverpoolem. Musimy wygrać tyle trofeów, ile się da". Jednak obecny sezon jest długi i nic nie może stanąć na przeszkodze w zdobyciu mistrzostwa. Klopp, po wygraniu Ligi Mistrzów, już jest legendą klubu, ale jeśli zdobędzie mistrzostwo to stanie w jednym rzędzie z Billem Shanklym i Bobem Paisleyem. On powinien zostać osobą, która przywróci mistrzostwo na Anfield.
Jamie Carragher za:independent.co.uk
reklama

Selekcjoner Węgier pod wrażeniem Jamesa

Selekcjoner Węgier pod wrażeniem Jamesa
Daniel James wygląda, jakby poruszał się po boisku na motorze. Jest naprawdę szybki. Nie widziałem w ostatnim czasie nikogo równie szybkiego, może poza Mbappe. Jest niesamowity.
Marco Rossi, selekcjoner reprezentacji Węgier za:bbc.com

Pożegnalna grafika z Piszczkiem w stylu "Star Wars"

Pożegnalna grafika z Piszczkiem w stylu

Najlepszy napastnik świata według Hazarda

Najlepszy napastnik świata według Hazarda
Po wspólnej grze z Karimem Benzemą przez 3-4 miesiące, mogę stwierdzić, że jest najlepszym napastnikiem świata. Oprócz swojej roli snajpera, sprawia, że inni są lepsi.
Eden Hazard za:marca.com
reklama

Juventus przedłużył kontrakt z Bonuccim

Juventus przedłużył kontrakt z Bonuccim
Juventus oficjalnie poinformował o przedłużeniu kontraktu z Leonardo Bonuccim do czerwca 2024 roku. Odkąd przybył do klubu w sezonie 2010/11, rozegrał dla niego 376 oficjalnych meczów - więcej niż ktokolwiek inny w tym samym okresie. W trwającym sezonie zagrał w 16 meczach, w których strzelił jednego gola.
za:juventus.com

Wielki dzień łotewskiego futbolu

Wielki dzień łotewskiego futbolu

Ładny strzał Danilo na 3-0

Bramkarz nie miał szans obronić bomby Danilo i Brazylia prowadzi z Koreą Południową 3-0!
reklama