Finał Copa Libertadores w wykonaniu Gabigola

Reakcja Santiago Bernabeu na wejście Garetha Bale'a

Kibice długo nie wybaczą mu transparentu z napisem "Walia, golf, Madryt - w takiej kolejności"...

Tweet Flamengo po wygranej w Copa Libertadores

Flamengo wychodzi na prowadzenie w 92. minucie

Co za finał Copa Libertadores! Do 89. minuty Flamengo przegrywało z River Plate 0-1, a trzy minuty później po dwóch golach Gabigola prowadzi 2-1!

Flamengo doprowadza do remisu w końcówce

Emocje do samego końca w finale Copa Libertadores! Po golu Gabigol z 89. minuty w meczu Flamengo z River Plate jest 1-1!

Ładny wolej Modricia na 3-1 dla Realu Madryt

Benzema odwdzięczył się za asystę przy pierwszym golu i tym razem to on podawał do Modricia. Real Madryt - Real Sociedad 3-1!

Kibice Realu odpowiedzieli na transparent Bale'a

"Rodrygo - Vini - Lucas - Bale. W takiej kolejności" - głosi napis na transparencie kibiców Realu Madryt.

Trzy punkty zostają w Gdańsku

Lukaku strzela gola na 3-0

Lukaku posłał piłkę na bramkę między nogami obrońcy Torino i Inter prowadzi 3-0!

Valverde strzela gola dla Realu Madryt

Na początku drugiej połowy Real Madryt wychodzi na prowadzenie w meczu z Realem Sociedad po golu Valverde. 2-1!

Kapitalna parada Handanovicia

Torino mogło strzelić kontaktowego gola Interowi, ale na wysokości zadania stanął Handanovic!

Beznadziejne zachowanie Ramosa

Ładna główka Benzemy na 1-1

Karim Benzema wykorzystał świetne dośrodkowanie Luki Modricia i w meczu Realu Madryt z Realem Sociedad jest 1-1!

De Vrij podwyższa prowadzenie Interu

De Vrij z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki Torino i Inter prowadzi już 2-0!

River Plate prowadzi w finale Copa Libertadores

Rafael Borre skorzystał z niezdecydowania obrońców i dał swojej drużynie prowadzenie! Flamengo - River Plate 0-1!