Ładna akcja United i Greenwood doprowadza do remisu!

Zaledwie 5 minut wystarczyło, aby Manchester United zdobył dwie bramki i doprowadził do remisu z Sheffield! Tym razem do bramki rywali trafia Mason Greenwood, który wykorzystuje dobre dogranie Marcusa Rashforda!

Kontaktowy gol 19-letniego Brandona Williamsa

Manchester United odrabia straty! Brandon Williams pakuje piłkę do bramki Sheffield United i jest już tylko 2-1 dla gospodarzy!

Solskjaer dołączy do Mauricio Pochettino?

Nominowani do nagrody afrykańskiego piłkarza roku

Precyzyjny strzał Mousseta sprzed pola karnego na 2-0!

Sheffield United prowadzi z Manchesterem United już 2-0! Tym razem gola zdobywa Lys Mousset, który pokonał De Geę precyzyjnym strzałem z dystansu!

Zidane odniósł się do gwizdów w stronę Bale'a

Pogratulowałem Garethowi występu w tym meczu podobnie, jak wszystkim innym graczom, ale nie rozmawiałem z nim o tej sytuacji. Nie mogę powiedzieć i nie chcę powiedzieć, że ta krytyka jest sprawiedliwa czy niesprawiedliwa. Każdy może mieć swoje zdanie i robić, co chce. Najważniejsze dla nas jest to, co powiedziałem przed meczem - potrzebujemy naszych kibiców. Nie mogę ich jednak kontrolować. Tak samo jak Bale i każdy inny zawodnik.
Zinedine Zidane za:as.com

U Phila Jonesa z minami po staremu

Tak wygląda obecna Arka Gdynia

John Fleck daje prowadzenie Sheffield United!

Sheffield United na prowadzeniu! Gola zdobywa John Fleck, który znalazł się w idealnym miejscu pod polem bramkowym Davida De Gei!

Fantastyczna podwójna parada Davida De Gei

Hiszpański bramkarz dwoi się i troi w bramce, aby tylko Sheffield nie zapakowało mu gola. Co za refleks!

Francuzi najbardziej pomagają Dembele w Barcelonie

Chcę pokazać na boisku swoją wartość. Cała drużyna mi pomaga. Kto najbardziej? Lenglet i Umtiti. Ta dwójka udziela mi najwięcej rad. Messi? Jest świetnym zawodnikiem. Przed laty oglądałem go w telewizji, ale gra z nim daje dużo więcej przyjemności.
Ousmane Dembele za:sport.es

Krychowiak powalczy o koronę króla strzelców?

Lepsi od Polaka są póki co tylko Artiom Dziuba, Eldor Shomurodov i Aleksandr Sobolew, którzy mają na koncie po 10 ligowych trafień.

Jagiellonia Białystok pewnie ograła Arkę Gdynia

Dynamo Brześć zostało mistrzem Białorusi i przerwało 13-letnią hegemonię Bate Borysów!