Oliver McBurnie doprowadza do remisu!

Co za mecz! Manchester United w 7 minut strzeliło 3 bramki i ze stanu 2-0 doprowadziło na 2-3, jednak w 90. minucie meczu Oliver McBurnie strzela na 3-3!

Marcus Rashford wyprowadza United na prowadzenie!

Co za szalone minuty w wykonaniu Manchesteru United! Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera w tym czasie zdobyli 3 bramki ze stanu 2-0 przeszli na 2-3!

Ładna akcja United i Greenwood doprowadza do remisu!

Zaledwie 5 minut wystarczyło, aby Manchester United zdobył dwie bramki i doprowadził do remisu z Sheffield! Tym razem do bramki rywali trafia Mason Greenwood, który wykorzystuje dobre dogranie Marcusa Rashforda!

Kontaktowy gol 19-letniego Brandona Williamsa

Manchester United odrabia straty! Brandon Williams pakuje piłkę do bramki Sheffield United i jest już tylko 2-1 dla gospodarzy!

Solskjaer dołączy do Mauricio Pochettino?

Nominowani do nagrody afrykańskiego piłkarza roku

Precyzyjny strzał Mousseta sprzed pola karnego na 2-0!

Sheffield United prowadzi z Manchesterem United już 2-0! Tym razem gola zdobywa Lys Mousset, który pokonał De Geę precyzyjnym strzałem z dystansu!