Najlepszy ''defensywny skrzydłowy'' na świecie

Daniel James jest bardzo analityczny i krytyczny wobec siebie. Ma odpowiednie podejście do piłki. Piłkarskie atrybuty są pierwszym, co wszyscy dostrzegają. On imponuje szybkością i umiejętnością gry jeden na jeden. Patrząc na jego zaangażowanie i powroty, prawdopodobnie jest najlepszym defensywnym skrzydłowym na świecie. To niewiarygodne, ale jednocześnie stanowi podstawę dla jego ofensywnych wejść, ponieważ daje mu większą przestrzeń do biegania.
Ole Gunnar Solskjaer za:mirror.co.uk

Juventus rusza po 19-letniego Szweda!

Jak podała "La Gazzetta dello Sport", Juventus zarzucił sidła na 19-letniego skrzydłowego Parmy, Dejana Kulusevskiego. Dyrektor sportowy "Starej Damy", Fabio Peratici, pojawił się na mrvxu Bolognii z Parmą w celu obserwacji gry szwedzkiego zawodnika. Klulusevski zaliczył bardzo udane spotkanie, zdobywając bramkę ładnym strzałem zza pola karnego. Piłkarz Parmy wzbudza już od pewnego czasu zainteresowanie angielskich gigantów i Interu Mediolan, ale to Juventus wydaje się aktualnie faworytem w wyścigu o jego angaż. Parma oczekuje za swojego zawodnika co najmniej 30 milionów euro, jednak przy tak dużym zainteresowaniu klubów może ona pójść znacznie do góry.
za:La Gazzetta dello Sport

Tabela Ekstraklasy po niedzielnych meczach

Cristiano Ronaldo ma co rozgrzewać

Siła młodości z Manchesteru United

Oliver McBurnie doprowadza do remisu!

Co za mecz! Manchester United w 7 minut strzeliło 3 bramki i ze stanu 2-0 doprowadziło na 2-3, jednak w 90. minucie meczu Oliver McBurnie strzela na 3-3!

Marcus Rashford wyprowadza United na prowadzenie!

Co za szalone minuty w wykonaniu Manchesteru United! Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera w tym czasie zdobyli 3 bramki ze stanu 2-0 przeszli na 2-3!