Hazard pod wielkim wrażeniem Mbappe

Jeśli mógłbym ściągnąć do Realu Madryt Kyliana Mbappe... stałby się w najbliższych latach najlepszym piłkarzem na świecie. Jest wielu młodych piłkarzy z wielkim potencjałem, ale jeśli Kylian będzie dalej tak grał, zostanie jednym z najlepszych zawodników w historii. Ja w wieku 20 lat miałem na koncie tytuł mistrza Francji z Lille, ale pod względem statystyk nie ma między nami porównania. Rozwijałem się krok po kroku, podczas gdy on w wieku 20 lat jest już na szczycie.
Eden Hazard za:leparisien.fr

Najlepszy ''defensywny skrzydłowy'' na świecie

Daniel James jest bardzo analityczny i krytyczny wobec siebie. Ma odpowiednie podejście do piłki. Piłkarskie atrybuty są pierwszym, co wszyscy dostrzegają. On imponuje szybkością i umiejętnością gry jeden na jeden. Patrząc na jego zaangażowanie i powroty, prawdopodobnie jest najlepszym defensywnym skrzydłowym na świecie. To niewiarygodne, ale jednocześnie stanowi podstawę dla jego ofensywnych wejść, ponieważ daje mu większą przestrzeń do biegania.
Ole Gunnar Solskjaer za:mirror.co.uk

Juventus rusza po 19-letniego Szweda!

Jak podała "La Gazzetta dello Sport", Juventus zarzucił sidła na 19-letniego skrzydłowego Parmy, Dejana Kulusevskiego. Dyrektor sportowy "Starej Damy", Fabio Peratici, pojawił się na mrvxu Bolognii z Parmą w celu obserwacji gry szwedzkiego zawodnika. Klulusevski zaliczył bardzo udane spotkanie, zdobywając bramkę ładnym strzałem zza pola karnego. Piłkarz Parmy wzbudza już od pewnego czasu zainteresowanie angielskich gigantów i Interu Mediolan, ale to Juventus wydaje się aktualnie faworytem w wyścigu o jego angaż. Parma oczekuje za swojego zawodnika co najmniej 30 milionów euro, jednak przy tak dużym zainteresowaniu klubów może ona pójść znacznie do góry.
za:La Gazzetta dello Sport

Tabela Ekstraklasy po niedzielnych meczach

Cristiano Ronaldo ma co rozgrzewać

Siła młodości z Manchesteru United

Oliver McBurnie doprowadza do remisu!

Co za mecz! Manchester United w 7 minut strzeliło 3 bramki i ze stanu 2-0 doprowadziło na 2-3, jednak w 90. minucie meczu Oliver McBurnie strzela na 3-3!

Marcus Rashford wyprowadza United na prowadzenie!

Co za szalone minuty w wykonaniu Manchesteru United! Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera w tym czasie zdobyli 3 bramki ze stanu 2-0 przeszli na 2-3!

Ładna akcja United i Greenwood doprowadza do remisu!

Zaledwie 5 minut wystarczyło, aby Manchester United zdobył dwie bramki i doprowadził do remisu z Sheffield! Tym razem do bramki rywali trafia Mason Greenwood, który wykorzystuje dobre dogranie Marcusa Rashforda!

Kontaktowy gol 19-letniego Brandona Williamsa

Manchester United odrabia straty! Brandon Williams pakuje piłkę do bramki Sheffield United i jest już tylko 2-1 dla gospodarzy!

Solskjaer dołączy do Mauricio Pochettino?

Nominowani do nagrody afrykańskiego piłkarza roku

Precyzyjny strzał Mousseta sprzed pola karnego na 2-0!

Sheffield United prowadzi z Manchesterem United już 2-0! Tym razem gola zdobywa Lys Mousset, który pokonał De Geę precyzyjnym strzałem z dystansu!

Zidane odniósł się do gwizdów w stronę Bale'a

Pogratulowałem Garethowi występu w tym meczu podobnie, jak wszystkim innym graczom, ale nie rozmawiałem z nim o tej sytuacji. Nie mogę powiedzieć i nie chcę powiedzieć, że ta krytyka jest sprawiedliwa czy niesprawiedliwa. Każdy może mieć swoje zdanie i robić, co chce. Najważniejsze dla nas jest to, co powiedziałem przed meczem - potrzebujemy naszych kibiców. Nie mogę ich jednak kontrolować. Tak samo jak Bale i każdy inny zawodnik.
Zinedine Zidane za:as.com

U Phila Jonesa z minami po staremu

Tak wygląda obecna Arka Gdynia

John Fleck daje prowadzenie Sheffield United!

Sheffield United na prowadzeniu! Gola zdobywa John Fleck, który znalazł się w idealnym miejscu pod polem bramkowym Davida De Gei!