Piłkarze Tottenhamu pojechali pożegnać się z Pochettino

Mauricio Pochettino w miniony wtorek został zwolniony ze stanowiska pierwszego trenera Tottenhamu, a na jego miejsce został zatrudniony Jose Mourinho. Argentyńczyk nie miał nawet czasu pożegnać się z piłkarzami i zostawił im tylko krótki list pożegnalny w szatni. Piłkarze Spurs postanowili wykonać gest w stronę swojego byłego trenera i w niedzielę niektórzy zawodnicy pojechali do jego domu, aby osobiście się z nim pożegnać. - Chciałem go zobaczyć, rozmawialiśmy przez kilka godzin. We wtorek wieczorem był to dla wszystkich wielki szok, łącznie z piłkarzami. Potem nastąpił jednak szybki zwrot - powiedział prasie Harry Kane. Mauricio Pochettino prowadził Tottenham w latach 2014-2019.

Mecz Lecce z Cagliari został przełożony

Arbiter Maurizio Mariani zdecydował, że warunki atmosferyczne nie pozwalają na rozegranie meczu ligowego między Cagliari a Lecce, który miał odbyć się w niedzielę o godzinie 20:45. Sędzia dwukrotnie wychodził na murawę z kapitanami Fabio Lucionim i Radja Nainggolanem, jednak murawa, mimo prac służb porządkowych, nie nadawała się do rozpoczęcia spotkania. Mecz został przełożony na poniedziałek 25 listopada na godzinę 15:00.
za:La Gazzetta dello Sport

Hazard dałby "Złotą Piłkę" piłkarzowi Liverpoolu

Hazard dałby
"Złotą Piłkę" przyznałbym piłkarzowi Liverpoolu. Któremu? Zasługują na to Sadio Mane, Mohamed Salah, a także Virgil van Dijk. Gdyby Sadio zdobył Puchar Narodów Afryki z Senegalem, nie byłoby żadnej dyskusji. To byłoby coś pięknego, gdyby to on wygrał. A może Momo Salah? Trzymam za niego kciuki, bo jest jednym z moich przyjaciół.
Eden Hazard za:leparisien.fr

Andrzej Strejlau współczuje Maciejowi Stolarczykowi

Hazard pod wielkim wrażeniem Mbappe

Jeśli mógłbym ściągnąć do Realu Madryt Kyliana Mbappe... stałby się w najbliższych latach najlepszym piłkarzem na świecie. Jest wielu młodych piłkarzy z wielkim potencjałem, ale jeśli Kylian będzie dalej tak grał, zostanie jednym z najlepszych zawodników w historii. Ja w wieku 20 lat miałem na koncie tytuł mistrza Francji z Lille, ale pod względem statystyk nie ma między nami porównania. Rozwijałem się krok po kroku, podczas gdy on w wieku 20 lat jest już na szczycie.

Najlepszy ''defensywny skrzydłowy'' na świecie

Daniel James jest bardzo analityczny i krytyczny wobec siebie. Ma odpowiednie podejście do piłki. Piłkarskie atrybuty są pierwszym, co wszyscy dostrzegają. On imponuje szybkością i umiejętnością gry jeden na jeden. Patrząc na jego zaangażowanie i powroty, prawdopodobnie jest najlepszym defensywnym skrzydłowym na świecie. To niewiarygodne, ale jednocześnie stanowi podstawę dla jego ofensywnych wejść, ponieważ daje mu większą przestrzeń do biegania.
Ole Gunnar Solskjaer za:mirror.co.uk

Juventus rusza po 19-letniego Szweda!

Jak podała "La Gazzetta dello Sport", Juventus zarzucił sidła na 19-letniego skrzydłowego Parmy, Dejana Kulusevskiego. Dyrektor sportowy "Starej Damy", Fabio Peratici, pojawił się na mrvxu Bolognii z Parmą w celu obserwacji gry szwedzkiego zawodnika. Klulusevski zaliczył bardzo udane spotkanie, zdobywając bramkę ładnym strzałem zza pola karnego. Piłkarz Parmy wzbudza już od pewnego czasu zainteresowanie angielskich gigantów i Interu Mediolan, ale to Juventus wydaje się aktualnie faworytem w wyścigu o jego angaż. Parma oczekuje za swojego zawodnika co najmniej 30 milionów euro, jednak przy tak dużym zainteresowaniu klubów może ona pójść znacznie do góry.

Tabela Ekstraklasy po niedzielnych meczach

Cristiano Ronaldo ma co rozgrzewać

Siła młodości z Manchesteru United

Oliver McBurnie doprowadza do remisu!

Co za mecz! Manchester United w 7 minut strzeliło 3 bramki i ze stanu 2-0 doprowadziło na 2-3, jednak w 90. minucie meczu Oliver McBurnie strzela na 3-3!

Marcus Rashford wyprowadza United na prowadzenie!

Co za szalone minuty w wykonaniu Manchesteru United! Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera w tym czasie zdobyli 3 bramki ze stanu 2-0 przeszli na 2-3!

Ładna akcja United i Greenwood doprowadza do remisu!

Zaledwie 5 minut wystarczyło, aby Manchester United zdobył dwie bramki i doprowadził do remisu z Sheffield! Tym razem do bramki rywali trafia Mason Greenwood, który wykorzystuje dobre dogranie Marcusa Rashforda!

Kontaktowy gol 19-letniego Brandona Williamsa

Manchester United odrabia straty! Brandon Williams pakuje piłkę do bramki Sheffield United i jest już tylko 2-1 dla gospodarzy!