reklama

Radu w niemożliwy sposób wyciągnął strzał Recy

Arkadiusz Reca trącił piłkę z najbliższej odległości, ale Radu jakimś cudem zdołał nogą wybronić jego uderzenie i piłka ostatecznie nie wpadła do jego bramki.
reklama

Bramkarz Chivas strzelił gola rywalom z własnego pola karnego

Tak się kończy wychodzenie całym zespołem do ostatniego stałego fragmentu gry! Bramkarz Chivas, Jose Antonio Rodriguez, wykorzystał tę sytuację i strzałem z własnego pola karnego zapakował piłkę do bramki Veracruz, ustalając wynik meczu na 3-1!

Prezydent Napoli dotkliwie ukarał piłkarzy

Prezydent Napoli dotkliwie ukarał piłkarzy
Prezydent Napoli, Aurelio De Laurentiis, zapowiedział swoim piłkarzom, że zostaną ukarani za odmowę udziału w karnym zgrupowaniu oraz bunt w szatni. Początkowo mówiło się o zabraniu każdemu z zawodników 25% pensji, jednak De Laurentiis posunął się krok dalej. Zawodnicy będą musieli oddać klubowi łącznie 2,5 mln €. Najwięcej zapłaci Allan, który podczas dyskusji z synem prezydenta miał go odepchnąć. Brazylijczyk będzie musiał zapłacić za to 200 tys. € grzywny. Warto przypomnieć, że zawodnicy nie otrzymali jeszcze pensji za październik, ponieważ prezydent zamroził je w odpowiedzi na ich bunt. Zawodnicy Napoli zamierzają pozwać za to prezydenta klubu, jednak ten nie zamierza być im dłużny - Aurelio de Laurentiis żąda od swoich piłkarzy 8 mln € zadośćuczynienia za poniesione straty wizerunkowe. Zdaniem włoskich mediów władze klubu będą chciały dodatkowo jak najszybciej pozbyć się swoich największych gwiazd, ale też zarazem najgłośniej sprzeciwiających się piłkarzy. Do tej grupy należą Kalidou Koulibaly, Allan, Lorenzo Insigne, Dries Mertens i Jose Callejon. Już zimą klub mają opuścić dwaj ostatni, ponieważ latem 2020 roku kończą się ich kontrakty i najbliższe okienko będzie ostatnim momentem, aby zarobić na nich pieniądze.
za:La Gazzetta dello Sport

El Ghazi podwyższa prowadzenie Aston Villi

Kolejny rzut wolny Aston Villi i kolejne trafienie! Tym razem do bramki Newcastle trafia Anwar El Ghazi!
reklama

Pomysłowy rzut wolny Aston Villi na 1-0

Aston Villa na prowadzeniu z Newcastle United! Gola zdobywa Conor Hourihane po sprytnie rozegranym rzucie wolnym!

Tomasz Smokowski znalazł idealny klub dla Krzysztofa Piątka

Tomasz Smokowski znalazł idealny klub dla Krzysztofa Piątka
Mam dla niego zespół i to na dodatek taki, który był nim zainteresowany kilka miesięcy temu. To byłby dla niego najlepszy klub - Borussia Dortmund, która cały czas szuka "dziewiątki". Oni grają z Reusem i Goetze, jest jeszcze Alcacer. To klub z ultraszybkimi zawodnikami w pomocy, którzy dostarczyliby piłki do Piątka.
Tomasz Smokowski za:Misja Futbol

Tymczasem w "Milionerach"...

Tymczasem w
reklama