reklama

Emmanuel Petit ostro o Neymarze

Emmanuel Petit ostro o Neymarze
On gra dla siebie i tylko dla siebie. Postawcie siebie w sytuacji, gdy przez miesiące żyjesz z takim człowiekiem w szatni, który ma was w du... i nie ma szacunku do nikogo. W czasach mojej gry w kadrze z takimi zawodnikami jak Zidane czy Djorkaeff zdawaliśmy sobie sprawę, że musimy zaakceptować fakt, że nie angażują się mocno w obronę bo oni sami mogą nam wygrać mecz. W przypadku Neymara jest inaczej, bo on ma to gdzieś.
Emmanuel Petit za:marca.com
reklama

Trener Bologny wygrał walkę z rakiem!

Trener Bologny wygrał walkę z rakiem!

Tabela PKO PB Ekstraklasy po piątkowych meczach

Tabela PKO PB Ekstraklasy po piątkowych meczach

Lech wywozi komplet punktów z Płocka

Lech wywozi komplet punktów z Płocka
reklama

Suat Serdar pewnym strzałem daje Schalke wygraną!

Schalke wygrywa z Unionem Berlin 2:1.

Zidane o przyszłości Viniciusa w Realu Madryt

Zidane o przyszłości Viniciusa w Realu Madryt
Na pewno zostanie z nami. To prawda, że ostatnio wiele nie grał, ale będę na niego liczyć jak na wszystkich graczy. Gdy masz 25-26 zawodników, to kilku z nich musi znaleźć się poza kadrą. W ostatnich meczach nie był powoływany, ale zobaczymy w sobotę i w kolejnych spotkaniach. Musi być gotowy na swój moment.
Zinedine Zidane za:Realmadrid.tv

Michał Pol ocenił szansę "Lewego" w tegorocznym plebiscycie "Złotej Piłki"

Michał Pol ocenił szansę
Przypuszczam, że gdyby Lewy był od jakiegoś czasu w Realu, Manchesterze United, już nie mówiąc o Barcelonie, to Złotą Piłkę by miał. Gdyby strzelił cztery gole w półfinale przeciwko Borussii Dortmund, będąc piłkarzem Realu, to by wygrał, może nawet już wtedy za samą grę w finale Ligi Mistrzów. Przeciętny angielski dziennikarz ogląda tylko Premier League. Nie wierzę, żeby oglądał coś więcej. Lewandowski zdradził się z tym „Le Cabaret”, jest ambitnym zawodnikiem, widzi, że banda amatorów go ocenia i to go wkurza. Lewy chciałby być doceniony i w tym roku cholernie powinien być. Gdybym głosował, to w trójce bym go umieścił. Na drugim albo trzecim miejscu za Messim. Myślę, że pudło jest zabetonowane dla Messiego i Van Dijka, a Lewandowski walczy o trzecie miejsce z – jakbym miał strzelać – Cristiano i Mane. Teraz mam nadzieję, że się znajdzie.
Michał Pol za:Weszło.com
reklama