reklama

Luis Suarez o bramce piętą z Mallorką: "To najlepsze trafienie w mojej karierze"

Luis Suarez o bramce piętą z Mallorką:
To najlepsze trafienie w mojej karierze. Wiedziałem, że nie mam zbyt szerokiego kąta do dyspozycji, dlatego nie pozostało mi nic innego niż zagrać piłkę piętką. Chciałem, żeby piłka odbiła się od ziemi, ponieważ tylko w ten sposób zwiększałem swoje szanse na zdobycie gola. Czasami zdarza mi się marnować dużo łatwiejsze sytuacje. Zwraca mi na to uwagę trener, ale czasami tak bywa. Najważniejsze jest dla mnie odnoszenie zwycięstw.
Luis Suarez za:Marca
reklama

XI Southampton na mecz z Newcastle United

XI Southampton na mecz z Newcastle United

XI Newcastle United na mecz z Southampton

XI Newcastle United na mecz z Southampton

XI Leicester City na mecz z Aston Villą

XI Leicester City na mecz z Aston Villą
reklama

XI Aston Villi na mecz z Leicester City

XI Aston Villi na mecz z Leicester City

Niemieckie media żartują z "Lewego" po przegranym meczu z Borussią Moenchengladbach

Niemieckie media żartują z
Pierwsze 11 meczów Bundesligi Roberta Lewandowskiego w tym sezonie: 16 bramek. Ostatnie 3 mecze Roberta Lewandowskiego w Bundeslidze: 0 bramek. Odwyk?
DW Sports za:twitter

Ostry komentarz Jana Tomaszewskiego dot. wyników "Złotej Piłki"

Ostry komentarz Jana Tomaszewskiego dot. wyników
Co takiego osiągnął Ronaldo? Robert wprowadził naszą reprezentację na Euro 2020, strzela jak na zamówienie w kadrze i klubie. Jest dziś najlepszą "dziewiątką" na świecie i nagle on zajmuje ósme miejsce. A Ronaldo, który nic nie zrobił, zajmuje trzecie. Dla mnie to była ustawka, ale mam nadzieję, że Robert pokaże co potrafi na Euro i za rok będzie przynajmniej w pierwszej trójce. Moim zdaniem Robert Lewandowski został skrzywdzony. Przez reklamy. W plebiscycie Złotej Piłki głosują przedstawiciele ponad stu państw. Są w tym gronie również takie - przy całym dla nich szacunku - gdzie piłkarzy znają głównie z chipsów i innych reklam. A kto w nich najczęściej występuje? Ronaldo i Messi.
Jan Tomaszewski za:gol24.pl
reklama