Zachowanie Bale'a podczas meczu z Valencią

Arteta nowym trenerem Arsenalu?

Według informacji "Sky Sports News" Mikel Arteta jest najpoważniejszym kandydatem do objęcia posady trenera Arsenalu.
za: Sky Sports News

Courtois pokazał charakter Realu

Courtois zadecydował, że pójdzie w pole karne i tym samym pokazał, że chcemy więcej i nigdy się nie poddajemy. W wyrównanie stanu meczu włożyliśmy bardzo dużo wysiłku. To Real Madryt - drużyna, która nigdy się nie poddaje. Moi piłkarze do końca wierzyli, że mogą to zrobić i to zrobili. Po tym wszystkim, co zrobiliśmy to wydaje mi się, że zasłużyliśmy na tego gola. Taki jest futbol i nie można narzekać. Musisz brać to co ci daje. Jeden punkt to taka mała nagroda. Na koniec okazało się, że osiągnęliśmy dobry rezultat, ale trochę tego szkoda, bo mieliśmy świetną pierwszą połowę. W drugiej połowie nasi rywale byli lepsi w ofensywie i to tyle.
Zinedine Zidane za:marca.com

CR7 oddał opaskę kapitańską Matuidiemu

Higuain schodząc z boiska przekazał opaskę kapitańską Portugalczykowi. Ten jednak uznał, że należy się ona Matuidiemu, który ma zdecydowanie większy staż w drużynie.

Mbappe dobija Saint-Etienne

Kylian Mbappe kończy mecz z Saint-Etienne z dorobkiem dwóch goli, a PSG wygrywa 4-0!

Benzema ratuje remis w 95. minucie

W samej końcówce meczu Valencii wymyka się z rąk zwycięstwo nad Realem Madryt! Gola na 1-1 dla "Królewskich" strzelił Karim Benzema (choć bliski tego był również Thibaut Courtois ;).

Inter traci zwycięstwo w końcówce meczu

W 92. minucie meczu Vlahovic pokonał Handanovicia i mecz Fiorentiny z Interem zakończył się remisem 1-1!

Wolej Icardiego na 3-0

Piłkarze Saint-Etienne przekonali się, że niepilnowanie Icardiego w polu karnym przynosi kłopoty. PSG prowadzi 3-0!