Milner strzela na 3:2

Co za powrót z bardzo długiej podróży! Manchester City pokazał swoją siłę i ze stanu 2:1 wyciągnął na 2:3. Piłkarze Guardioli totalnie zaskoczeni.

Karny Kolarova

Manchester City wyrównuje stan meczu z Bayernem na 2:2! Kolarov pewnym strzałem z rzutu karnego pokonuje bramkarza "Bawarczyków".

Kolejny rekord CR-a

Ronaldo strzela Kopenhadze

Cristiano Ronaldo powrócił w wielkim stylu! Zrobił to co umie robić najlepiej, czyli załadował brameczkę!

Young fatalnie spudłował

W tej akcji Ashley Young się nie popisał. Zawodnik Manchesteru chciał strzelić efektowną bramkę lobem, ale uderzył za mocno. Piłka przeleciała nad bramką.

Oprawa kibiców Galaty

Tureccy fani jak zwykle nie zawiedli i dali ostro czadu! Ponownie zaprezentowali naprawdę niesamowitą oprawę. Szkoda tylko, że mecz przerwali.

Sergio Ramos ogląda kolegów

Defensor Realu Madryt bacznie śledzi poczynania swoich kolegów z zespołu. Jak na razie może być całkowicie zadowolony z przebiegu spotkania w Kopenhadze.

Murawa w Stambule

Mecz Galatasaray z Juventusem został przerwany! Powodem są fatalne warunki pogodowe w Stambule. Na takim boisku nie da rady grać w piłkę.

Pożegnali Nelsona Mandelę

Gracze Kopenhagi i Realu Madryt oddali hołd niedawno zmarłemu Nelsonowi Mandeli. Wielkie brawa!

Silva daje nadzieje City

Dobra akcja Manchesteru i David Silva pakuje piłkę do siatki z najbliższej odległości. Nie mógł tego nie strzelić! W Monachium wymiana ciosów trwa!

Piękna brama Modricia

Chorwacki pomocnik Realu otwiera wynik w meczu z Kopenhagą. Fantastycznie to uderzył - co za bomba! Idealnie przymierzył.

Moyes niczym Gollum

Tak się ogląda Ligę Mistrzów

Ktoś może pozwolić sobie na taki komfort? :)

To jest ten wieczór!

Goetze walnął City na 2:0

Mario Goetze znalazł się w idealnym miejscu. Stanął przed bramkarzem City i mógł zapytać: "w który róg?". 2:0! City na kolanach.

Muller strzela City

Manchester na dzień dobry dostaje od Bayernu cios! Co za otwarcie! Podopieczni Pepa Guardioli są bezlitośni dla swoich rywali. Zabójcza maszyna nabiera tempa.

Eva Carneiro strzela z wolnego

Pani doktor Chelsea ma kopa! Taką bramę wsadziła z rzutu wolnego. Nic dziwnego - w końcu na co dzień widzi jednych z najlepszych w Anglii.