Balotelli strzelcem pierwszych goli w Serie A w ostatnich 2 dekadach

Pierwszy gol w Serie A w ostatnich dwóch dekadach? Za każdym razem jego autorem był Mario Balotelli!

Balotelli otwiera wynik meczu z Lazio

Mario Balotelli świetnie znajduje się w polu karnym Lazio i strzałem z powietrza pokonuje Strakoshę! Brescia 1 - 0 Lazio

Zidane pod ogromnym wrażeniem Courtoisa

Uratował nas 2-3 razy w pierwszej połowie. Jego występ był decydujący. Thibaut to ważny zawodnik naszej ekipy i to pokazuje, ale nie tylko w tym meczu. Udowadnia to od dawna i cieszę się z jego formy. Courtois jest najlepszym bramkarzem na świecie. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości.
Zinedine Zidane za:marca.com

OFICJALNIE: Nowy napastnik Cravovii!

Marcos Álvarez został nowym zawodnikiem Cracovii. Niemiecki 28-letni napastnik trafił do drużyny "Pasów" z występującej w 2. Bundeslidze VfL Osnabrück, którego był najlepszym strzelcem w trwających rozgrywkach. Alvarez podpisał 3-letnią umowę, która zacznie jednak obowiązywać dopiero w lipcu 2020 roku.
za:cracovia.pl

Vinicius Jr nie miał siły na pomeczowy trening

Vinicius Junior pojawił się w sobotnim meczu z Getafe w 71. minucie i gdy po meczu sztab trenerski kazał mu zrobić trening uzupełniający, ten w ogóle nie miał na niego siły... Drobny uraz czy Brazylijczyk faktycznie jest w tak słabej formie?