10 razy nie strzelił z 11. metrów

Skillsy Januzaja

Tak złote dziecko Manchesteru United radzi sobie z rywalami. Januzaj oszukał go jak dziecko - ten chłopak to ma dopiero technikę!

Di Maria i jego rabona

Argentyńczyk uwielbia w ten sposób zagrywać piłkę, dlatego nie dziwne, że próbował zaskoczyć raboną graczy Kopenhagi. Było blisko!
źródło:dailymotion.com

Zasypało boisko w Stambule

Mecz Galaty z Juve został przerwany i prawdopodobnie zostanie dokończony jutro. Warunki atmosferyczne nie pozwoliły na kontynuowanie gry.

Cristiano Ronaldo nie strzelił karnego

CR miał szansę na swoją 10 bramkę w fazie grupowej, ale nie wykorzystał rzutu karnego. Jego techniczny strzał a'la Panenka perfekcyjnie wybronił bramkarz.

Phil Jones strzela Shakhtarowi

Phil Jones potrafi robić nie tylko głupie miny, ale i strzela bramki. Strzelił to z półobrotu niczym Chuck Norris. ;)

Cristiano Ronaldo po strzelonej bramce.

Cris prezentuje kolejną z serii swoich "cieszynek". Widać, że udany powrót bardzo go rozemocjonował. Co za krzyk! :)

Milner strzela na 3:2

Co za powrót z bardzo długiej podróży! Manchester City pokazał swoją siłę i ze stanu 2:1 wyciągnął na 2:3. Piłkarze Guardioli totalnie zaskoczeni.

Karny Kolarova

Manchester City wyrównuje stan meczu z Bayernem na 2:2! Kolarov pewnym strzałem z rzutu karnego pokonuje bramkarza "Bawarczyków".

Kolejny rekord CR-a

Ronaldo strzela Kopenhadze

Cristiano Ronaldo powrócił w wielkim stylu! Zrobił to co umie robić najlepiej, czyli załadował brameczkę!

Young fatalnie spudłował

W tej akcji Ashley Young się nie popisał. Zawodnik Manchesteru chciał strzelić efektowną bramkę lobem, ale uderzył za mocno. Piłka przeleciała nad bramką.

Oprawa kibiców Galaty

Tureccy fani jak zwykle nie zawiedli i dali ostro czadu! Ponownie zaprezentowali naprawdę niesamowitą oprawę. Szkoda tylko, że mecz przerwali.

Sergio Ramos ogląda kolegów

Defensor Realu Madryt bacznie śledzi poczynania swoich kolegów z zespołu. Jak na razie może być całkowicie zadowolony z przebiegu spotkania w Kopenhadze.

Murawa w Stambule

Mecz Galatasaray z Juventusem został przerwany! Powodem są fatalne warunki pogodowe w Stambule. Na takim boisku nie da rady grać w piłkę.

Pożegnali Nelsona Mandelę

Gracze Kopenhagi i Realu Madryt oddali hołd niedawno zmarłemu Nelsonowi Mandeli. Wielkie brawa!

Silva daje nadzieje City

Dobra akcja Manchesteru i David Silva pakuje piłkę do siatki z najbliższej odległości. Nie mógł tego nie strzelić! W Monachium wymiana ciosów trwa!