Drugi gol Cavaniego w meczu z Linas-Montlhery

Cavani podwaja swój dorobek strzelecki, a PSG prowadzi już 3-0!

Urugwajczyk kończy kontrę Paryżan! Linas-Montlhery - PSG 0-2!

Tuż przed przerwą Torino wychodzi na prowadzenie w meczu z Romą! 0-1!

Schmeichel wybrany piłkarzem roku w Danii

Pierwszy gol Zabalety w barwach West Hamu

Czekał na niego trzy lata :O Gillingham - West Ham 0-1!

Piątek posadzi na ławce Ibrahimovicia?

Według informacji portalu Calciomercato.com, Zlatan Ibrahimovic rozpocznie poniedziałkowy mecz z Sampdorią na ławce rezerwowych, a szansę od pierwszej minuty dostanie Krzysztof Piątek. Doświadczony Szwed jest przewidywany do wejścia na boisko w drugiej połowie spotkania.
za:calciomercato.com

XI Romy na mecz z Torino

Szczęsny przedłuża umowę z Juventusem

Włoski dziennikarz Lorenzo Bettini poinformował, że Wojciech Szczęsny porozumiał się z Juventusem w kwestii nowego kontraktu i w najbliższym czasie klub potwierdzi tę wiadomość oficjalnie. Nowa umowa bramkarza ma obowiązywać do 2024 roku i gwarantować mu zarobki na poziomie 7 milionów euro rocznie plus bonusy.
za:@LoreBetto

Flick nie wierzy w odejście Boatenga

Jerome Boateng jest piłkarzem Bayernu. Świetnie trenuje w trakcie przerwy zimowej. Nie martwię się, czy odejdzie z klubu czy nie. Na ten moment wydaje mi się to niemożliwe.
Hans Flick za:independent.co.uk

Mourinho narzeka na... piłkę

Myślę, że piłka wykorzystywana w Pucharze Anglii jest jak piłka plażowa. Jest zbyt lekka. Nie pomaga to zawodnikom. Ale to na pewno nie jest wymówka.
Jose Mourinho za:news18.com

Żurkowski dostanie szansę w Fiorentinie?

Fantastyczny gol 19-latka

Kapitalny gol Jonesa w meczu z Evertonem

Co za gol 19-letniego piłkarza "The Reds"! Czapki z głów! Liverpool - Everton 1-0!

Reakcja Balotellego na rasistowskie okrzyki kibiców Lazio

Dzisiejsza porażka boli, ale wrócimy silniejsi. Jesteśmy na dobrej drodze. Kibice Lazio, którzy byli na dzisiejszym meczu: WSTYDŹCIE SIĘ!
Mario Balotelli za:nstagram.com/mb459