reklama

Ładny gol Benassiego z powietrza na 0-1

Co za trafienie! Marco Benassi złożył się do strzału z powietrza sprzed pola karnego i piłka idealnie wpadła do bramki Bolonii koło słupka!
reklama

Jaskier - PIŁKĘ DAJ ZLATANOWI!

"Fangol - Z boiska do sieci" wraca w wielkim stylu z przeróbkami! Przed Wami słynna pieśń Jaskra w wersji piłkarskiej :D
źródło:youtube.com

Skład Milanu na mecz z Sampdorią

Skład Milanu na mecz z Sampdorią

Jak przerazić kibica Barcelony

Jak przerazić kibica Barcelony
reklama

Manuel Neuer ocenił transfer Nuebela

Manuel Neuer ocenił transfer Nuebela
Nuebel jest dobrym bramkarzem, ale mamy tu innych golkiperów na poziomie. Na przykład Sven Ulreich, który wykonał bardzo dobrą robotę, gdy ja miałem problemu zdrowotne. Nuebel to dobry wybór w kontekście przyszłości. Klub podjął taką decyzję, myśląc już o kolejnych sezonach. Jego przyjście jednak w ogóle nie jest zależne od mojej decyzji o przedłużeniu kontraktu.
Manuel Neuer za:bild.de

Kibice Górnika robią zrzutkę na kontrakt Angulo

Kibice Górnika robią zrzutkę na kontrakt Angulo
Obecny kontrakt Igora Angulo z Górnikiem Zabrze wygasa wraz z końcem czerwca 2020 roku. Rozmowy działaczy z doświadczonym snajperem w sprawie przedłużenia kontraktu nie przyniosły rezultatów, więc sprawę w swoje ręce postanowili wziąć... kibice. Najwierniejsi fani oświadczyli na stronie „SOCIOS - Razem dla Górnika”, że przeznaczą na nowy kontrakt z Hiszpanem 100 tysięcy złotych, a ponadto uruchomili zbiórkę na powiększenie tej puli.
za:SOCIOS - Razem dla Górnika

W Turynie marzą o dwóch wielkich wzmocnieniach

W Turynie marzą o dwóch wielkich wzmocnieniach
Szefostwo Juventusu konsekwentnie realizuje projekt pod tytułem "Juventus zdobywcą Ligi Mistrzów". Pierwszym krokiem ku temu było ściągnięcie do klubu Cristiano Ronaldo. Rok 2020 ma być jednak pójściem o krok dalej i zadbaniem o przyszłość. Fabio Paratici, dyrektor sportowy Juventusu, zamierza sprowadzić do klubu dwa wielkie nazwiska: Pepa Guardiolę i Kyliana Mbappe. Juventus bacznie śledzi sytuację hiszpańskiego trenera, który w obecnym sezonie nie przekonuje w Manchesterze City i jego pozycja w klubie nie jest już tak pewna, jak kiedyś. Z kolei Mbappe, podobnie jak cały Juventus, jest głodny sukcesów w Lidze Mistrzów. Francuz ma uzależniać swoją przyszłość od wyników PSG w tych rozgrywkach i jeśli w kolejnym roku zespół ze stolicy Francji nie osiągnie zadowalających wyników, będzie on myślał o zmianie otoczenia. Juventus jest gotowy wyłożyć 180 mln € na transfer i zaoferować piłkarzowi 5-letni kontrakt z pensją na poziomie 20 mln € za sezon.
za:La Repubblica
reklama