reklama

FANTASTYCZNY gol Orsoliniego z rzutu wolnego!

CO ZA BRAMA! Riccardo Orsolini ratuje remis Bolonii fantastycznym strzałem z ostrego kąta z rzutu wolnego! 1-1!
reklama

Ładny gol Benassiego z powietrza na 0-1

Co za trafienie! Marco Benassi złożył się do strzału z powietrza sprzed pola karnego i piłka idealnie wpadła do bramki Bolonii koło słupka!

Jaskier - PIŁKĘ DAJ ZLATANOWI!

"Fangol - Z boiska do sieci" wraca w wielkim stylu z przeróbkami! Przed Wami słynna pieśń Jaskra w wersji piłkarskiej :D
źródło:youtube.com

Skład Milanu na mecz z Sampdorią

Skład Milanu na mecz z Sampdorią
reklama

Jak przerazić kibica Barcelony

Jak przerazić kibica Barcelony

Manuel Neuer ocenił transfer Nuebela

Manuel Neuer ocenił transfer Nuebela
Nuebel jest dobrym bramkarzem, ale mamy tu innych golkiperów na poziomie. Na przykład Sven Ulreich, który wykonał bardzo dobrą robotę, gdy ja miałem problemu zdrowotne. Nuebel to dobry wybór w kontekście przyszłości. Klub podjął taką decyzję, myśląc już o kolejnych sezonach. Jego przyjście jednak w ogóle nie jest zależne od mojej decyzji o przedłużeniu kontraktu.
Manuel Neuer za:bild.de

Kibice Górnika robią zrzutkę na kontrakt Angulo

Kibice Górnika robią zrzutkę na kontrakt Angulo
Obecny kontrakt Igora Angulo z Górnikiem Zabrze wygasa wraz z końcem czerwca 2020 roku. Rozmowy działaczy z doświadczonym snajperem w sprawie przedłużenia kontraktu nie przyniosły rezultatów, więc sprawę w swoje ręce postanowili wziąć... kibice. Najwierniejsi fani oświadczyli na stronie „SOCIOS - Razem dla Górnika”, że przeznaczą na nowy kontrakt z Hiszpanem 100 tysięcy złotych, a ponadto uruchomili zbiórkę na powiększenie tej puli.
za:SOCIOS - Razem dla Górnika
reklama