Jak podaje "El Confidencial", wszyscy w Barcelonie są bardzo zadowoleni i cieszą się na współpracę z Quique Setienem. Dziennik idzie nawet dalej i donosi, że dowiedział się o tym już nawet Neymar, który w ubiegłym tygodniu miał na grupowym chacie pytać byłych kolegów z klubu o opinię na temat Setiena. Odpowiedzi były podobno bardzo pozytywne. Brazylijczyk z pewnością w dalszym ciągu liczy na powrót na Camp Nou, który na razie wydaje się jednak mało prawdopodobny.

Widziałem jego "cieszynkę"! Jestem dumny. Ten gość jest niesamowity.
Kylian Mbappe za:Goal.com

Historyczno-współczesne ofensywne duety Realu

Mbappe pod wrażeniem Liverpoolu Kloppa

To, co teraz robi Liverpool jest niesamowite. Oni są jak maszyna. Nie przegrali meczu. Gdy ich oglądasz to myślisz, że to wszystko jest takie łatwe, a nie jest. Są skupieni, grają mecze, co trzy dni i wygrywają, wygrywają, wygrywają.

Kariera "Lewego" w liczbach

Kariera

W Legii zaczyna się problem z napastnikami?

Jarosław Niezgoda wyjechał do USA, a Jose Kante zaczyna mieć problemy ze zdrowiem... Nie jest dobrze!

Reinier ocenił kolegów z Realu

Jacy wielcy piłkarze znajdują się w obecnym składzie Realu? Benzema i Hazard to dzieła sztuki! Jak oni grają! Ale są też inni. Co myślę o kolegach z pierwszej drużyny "Królewskich"? Są niesamowici. Marcelo i Casemiro są już znanymi mistrzami. Ich kariery i zdobyte trofea są przykładami dla młodych piłkarzy. Jeśli chodzi o Viniciusa Juniora, Rodrygo i Militao to jestem przekonany, że Real Madryt podpisał kontrakt z najlepszymi piłkarzami.

Klopp o przyśpiewkach kibiców Liverpoolu

Kibice mogą śpiewać cokolwiek zechcą - może poza moim nazwiskiem przed końcem meczu. Oczywiście nie jestem tu po to, by mówić im co mają śpiewać. Niech śpiewają co chcą, ale pod warunkiem, że wykonują swoją robotę podczas meczu. Na razie nie będziemy z nimi świętować, bo wiemy, na czym stoimy.
Juergen Klopp za:BBC

Ładna akcja piłkarzy SPAL i Valoti strzela na 1-2!

SPAL zaskakuje gospodarzy w drugiej połowie i po ładnej akcji Mattii Valotiego wychodzi na prowadzenie 1-2!

Kapitalny rajd Arkadiusza Recy i Petagna strzela na 1-1

SPAL w drugiej połowie odpowiada Atalancie za sprawą bramki Petagni, który skorzystał z fantastycznej akcji Arkadiusza Recy! 1-1