Piękny ''rogal'' Martiala na 0-5!

Anthony Martial uderzył z okolicy narożnika pola karnego i piłka idealnie trafiła w okno bramki Tranmere. 0-5!

Phil Jones podwyższa prowadzenie United

Kolejny stoper United z trafieniem w meczu z Tranmere! Tym razem do bramki rywali trafia Phil Jones i Manchester United prowadzi już 0-4!

Martin Terrier zasłabł na boisku

22-letni napastnik Lyonu, Martin Terrier, w pierwszej połowie meczu z Toulouse zasłabł na boisku i musiała mu zostać udzielona natychmiastowa pomoc. W czasie przerwy klub poinformował, że piłkarz doznał dużego spadku ciśnienia krwi w wyniku starcia z wcześniejszej fazy meczu, co bezpośrednio doprowadziło do zasłabnięcia. Zawodnik został zabrany do szpitala na dalsze badania.

Techniczny strzał Lingarda na 3-0!

Jesse Lingard w końcu się przełamuje i zdobywa gola dla Manchesteru United! Anglik popisał się ładnym strzałem z linii pola karnego i podwyższył prowadzenie "Czerwonych Diabłów" na 0-3!

Dalot szybko podwyższa prowadzenie United

Diogo Dalot ładnie poszedł prawym skrzydłem i mocnym strzałem podwyższył prowadzenie United w meczu z Tranmere!

FANTASTYCZNY gol Harry'ego Maguire'a!

Harry Maguire zachował się jak rasowy ofensywny pomocnik, przeszedł jednego rywala i świetnym strzałem w same "widły" pokonał bramkarza Tranmere! 0-1 dla United!