Skład AS Romy na derby Rzymu

Mason Greenwood podwyższa na 0-6

Scott Davies fauluje Chonga w polu karnym i arbiter dyktuje rzut karny, którego na bramkę zamienia Mason Greenwood. 0-6!

Skład Liverpoolu na mecz z Shrewsbury Town

Piękny ''rogal'' Martiala na 0-5!

Anthony Martial uderzył z okolicy narożnika pola karnego i piłka idealnie trafiła w okno bramki Tranmere. 0-5!

Phil Jones podwyższa prowadzenie United

Kolejny stoper United z trafieniem w meczu z Tranmere! Tym razem do bramki rywali trafia Phil Jones i Manchester United prowadzi już 0-4!

Martin Terrier zasłabł na boisku

22-letni napastnik Lyonu, Martin Terrier, w pierwszej połowie meczu z Toulouse zasłabł na boisku i musiała mu zostać udzielona natychmiastowa pomoc. W czasie przerwy klub poinformował, że piłkarz doznał dużego spadku ciśnienia krwi w wyniku starcia z wcześniejszej fazy meczu, co bezpośrednio doprowadziło do zasłabnięcia. Zawodnik został zabrany do szpitala na dalsze badania.

Techniczny strzał Lingarda na 3-0!

Jesse Lingard w końcu się przełamuje i zdobywa gola dla Manchesteru United! Anglik popisał się ładnym strzałem z linii pola karnego i podwyższył prowadzenie "Czerwonych Diabłów" na 0-3!

Dalot szybko podwyższa prowadzenie United

Diogo Dalot ładnie poszedł prawym skrzydłem i mocnym strzałem podwyższył prowadzenie United w meczu z Tranmere!

FANTASTYCZNY gol Harry'ego Maguire'a!

Harry Maguire zachował się jak rasowy ofensywny pomocnik, przeszedł jednego rywala i świetnym strzałem w same "widły" pokonał bramkarza Tranmere! 0-1 dla United!

Można było się spodziewać wyższego wyniku

Nikolić może zostać następcą Prijovicia

Bramkarz Leganes upadł po starciu z... chłopcem podającym piłki

Ivan Cuellar, bramkarz Leganes, postanowił ukraść trochę czasu i gdy został lekko pchnięty przez chłopca podającego piłki, padł na ziemię jak rażony... Skończyło się to czerwoną kartką dla golkipera i sporym zamieszaniem.

Drugi gol Gabriela Jesusa w meczu z Fulham

Manchester City wykorzystuje nieporadność w defensywie Fulham i Gabriel Jesus strzela swojego drugiego gola. 4-0!

Gabriel Jesus podwyższa prowadzenie City

Cancelo dorzuca na głowę Jesusa i Manchester City prowadzi z Fulham już 3-0!

Paweł Dawidowicz zapakował gola Lecce!

Paweł Dawidowicz świetnie znalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu Miguela Veloso i głową strzelił na 1-0!