Skład Lazio na derby Rzymu

Skład AS Romy na derby Rzymu

Mason Greenwood podwyższa na 0-6

Scott Davies fauluje Chonga w polu karnym i arbiter dyktuje rzut karny, którego na bramkę zamienia Mason Greenwood. 0-6!

Skład Liverpoolu na mecz z Shrewsbury Town

Piękny ''rogal'' Martiala na 0-5!

Anthony Martial uderzył z okolicy narożnika pola karnego i piłka idealnie trafiła w okno bramki Tranmere. 0-5!

Phil Jones podwyższa prowadzenie United

Kolejny stoper United z trafieniem w meczu z Tranmere! Tym razem do bramki rywali trafia Phil Jones i Manchester United prowadzi już 0-4!

Martin Terrier zasłabł na boisku

22-letni napastnik Lyonu, Martin Terrier, w pierwszej połowie meczu z Toulouse zasłabł na boisku i musiała mu zostać udzielona natychmiastowa pomoc. W czasie przerwy klub poinformował, że piłkarz doznał dużego spadku ciśnienia krwi w wyniku starcia z wcześniejszej fazy meczu, co bezpośrednio doprowadziło do zasłabnięcia. Zawodnik został zabrany do szpitala na dalsze badania.