Honorowe trafienie Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo w 90. minucie strzela gola dla Juventusu, jednak to okazuje się za mało - Napoli wygrywa 2-1!

Nacho zapakował gola Realowi Valladolid

Real Madryt męczył się aż do 78. minuty, jednak w końcu Nacho Fernandez przełamał obronę Realu Valladolid!

Kapitalny wolej Lorenzo Insigne na 2-0!

Napoli nie mogło wymarzyć sobie lepszego momentu na powrót do świata żywych! Lorenzo Insigne w kapitalny sposób pokonuje Wojciecha Szczęsnego i gospodarze wygrywają już 2-0!

Neymar zadedykował gola tragicznie zmarłemu Kobiemu Bryantowi

Kobe Bryant zmarł tragicznie w wieku 41 lat w katastrofie helikoptera chwilę przed rozpoczęciem meczu PSG z Lille. Brazylijczyk postanowił oddać hołd legendzie koszykówki po strzelonej bramce, pokazując do kamer numer "24", z którym Amerykanin grał przez większość swojej kariery.

Piotr Zieliński strzela gola Juventusowi!

Świetny kontratak Napoli! Lorenzo Insigne ostatecznie strzela na bramkę Szczęsnego, ten "wypluwa" piłkę przed siebie i Piotr Zieliński dobija ją, zdobywając gola na 1-0!

Neymar strzela z karnego na 2-0

Brazylijczyk pewnie wykonuje "jedenastkę" i PSG prowadzi z Lille już 2-0!

Wiadomość młodego kibica Napoli podczas prezentacji składów

''Bomba'' Neymara w meczu z Lille

Neymar odpalił prawdziwą ''torpedę'' z linii pola karnego i wyprowadził PSG na prowadzenie w meczu z Lille!

Piątek zaoferowany kolejnemu gigantowi Premier League

Jak podał Nicolò Schira z „La Gazzetta dello Sport”, agenci Krzysztofa Piątka zaoferowali jego usługi londyńskiej Chelsea. Przedstawiciele Polaka skontaktowali się z "The Blues", oferując jego usługi w miejsce Oliviera Giroud, który najprawdopodobniej w tym okienku transferowym pożegna się z Londynem. Aby jednak transfer doszedł do skutku, Chelsea musiałaby wyłożyć na stół 30 milionów euro, których wymaga AC Milan. W grze o usługi Piątka wciąż pozostaje Tottenham, który wznowił rozmowy z przedstawicielami włoskiego klubu, szukając odpowiedniej formuły transferu.
za:La Gazzetta dello Sport

Skład Realu Madryt na mecz z Realem Valladolid

Skład Juventusu na mecz z Napoli

Drugi gol Cummingsa w meczu z Liverpoolem!

Co tam się wyrabia! Liverpool spokojnie wygrywał 0-2, po czym Shrewsbury Town w 10 minut odrabia straty! Oba gole strzelił napastnik Jason Cummings!

Shrewsbury Town łapie kontakt z Liverpoolem

Larouci fauluje Laurenta w polu karnym i mamy "jedenastkę"! Tę na bramkę zamienia Jason Cummings i jest już 1-2 dla Liverpoolu!

Skład Napoli na mecz z Juventusem

Pechowy ''swojak'' piłkarza Shrewsbury Town

Williams dośrodkowuje z prawej strony, piłkę pechowo dotyka Donald Love i Liverpool prowadzi już 0-2!

KURIOZALNE zachowanie Pau Lopeza i gol Acerbiego na 1-1

Fatalne zachowanie Pau Lopeza po rzucie rożnym Lazio i Acerbi wpycha futbolówkę do jego bramki. Mamy remis 1-1!

Edin Dzeko strzela głową na 1-0 z 11. metra!

Cristante posyła świetną górną piłkę ze środka pola, Edin Dzeko wyskakuje do główki i lobuje wychodzącego Strakoshę. 1-0 dla Romy!