reklama

Dariusz Żuraw o celach transferowych Lecha Poznań

Dariusz Żuraw o celach transferowych Lecha Poznań
Musieliśmy czekać na transfer z klubu, żeby móc ruszyć ze swoimi. Sprzedaż Darko Jevticia nam na to pozwala. Nie jest to sytuacja komfortowa, czas leci, do pierwszego meczu kilkanaście dni, ale jestem trenerem, mam grupę zawodników i z tą grupą staram się zrobić jak najwięcej. Z ich pracy jestem zadowolony, wszystko udało się dotychczas zrealizować, bo też warunki mieliśmy i w Polsce, i w Turcji bardzo dobre. W wielu aspektach widzimy poprawę w naszej grze. Ale podkreślam: wszyscy jesteśmy zgodni - dyrektor, prezesi i ja, że potrzebujemy wzmocnień. Poza prawym obrońcą i "dziesiątką" szukamy jeszcze napastnika. Właściwie to "szukamy" nie jest odpowiednim słowem, bo mamy już znalezionego i jesteśmy blisko porozumienia.
Dariusz Żuraw za:sport.pl
reklama

Na czym polega wartość Joshuy Kimmicha

Na czym polega wartość Joshuy Kimmicha

Obecna sytuacja Krzysztofa Piątka

Obecna sytuacja Krzysztofa Piątka
Jak podał serwis "weszlo.com", w ostatnich dniach działo się bardzo wiele w sprawie ewentualnego transferu Krzysztofa Piątka. W biurach AC Milanu pojawiła się przede wszystkim konkretna oferta ze strony Tottenhamu. Londyńczycy chcą wypożyczyć Polaka na okres 1 roku za 10 mln € z opcją wykupienia po tym okresie. Krzysztof Piątek miałby w tym czasie zastępować kontuzjowanego Harry'ego Kane'a. "Rossoneri" wolą jednak definitywnie rozstać się z 25-latkiem i do piątku spodziewają się otrzymać za niego jeszcze trzy oferty opiewające na około 30 milionów euro. W ostatnich dniach możliwość sprowadzenia Piątka sondowała również Barcelona, która zgłosiła zainteresowanie transferem Milanowi, jednak po dwóch dniach się z tego wycofała i oficjalna oferta nie została złożona. Wiadomo jednak, że zespół ze stolicy Katalonii widział Polaka jako potencjalne wzmocnienie siły ataku. Ostatnią opcją dla napastnika jest pozostanie w Milanie, jednak to wydaje się na chwilę obecną najmniej możliwym scenariuszem.
za:weszlo.com

Reprezentacja Polski pozostaje na PGE Narodowym

Reprezentacja Polski pozostaje na PGE Narodowym
PZPN podpisał nową umowę z operatorem stadionu PGE Narodowy, na mocy której wszystkie mecze eliminacyjne reprezentacji Polski oraz finały Pucharu Polski do 2024 roku będą rozgrywane właśnie na obiekcie w Warszawie. Ze strony firmy zarządzającej stadionem zapewnione zostaną obsługa obiektu, catering, ochrona, opieka medyczna i przede wszystkim odpowiednia murawa. Jakość tej ostatniej była sporym problemem w ostatnich miesiącach, jednak prezes firmy Pl.2012 + zapewnił, że dołoży wszelkich starań, by zmienić ten stan rzeczy. Przetarg na dostawę i układanie nowej murawy zostanie rozpisany za tydzień i wtedy do wiadomości publicznej trafi więcej szczegółów na ten temat.
za:sport.pl
reklama

Identyczne wiadomości CR7 i Luisa Figo po śmierci Kobiego Bryanta

Identyczne wiadomości CR7 i Luisa Figo po śmierci Kobiego Bryanta
Albo Luis Figo skopiował wpis Cristiano Ronaldo, albo konta w mediach społecznościowych obu piłkarzy są prowadzone przez jedną osobę i komuś nie chciało się wysilać z kreatywną wiadomością... Bardzo delikatny temat, a wyszło dość słabo.

Ciepłe słowa Sarriego o Napoli

Ciepłe słowa Sarriego o Napoli
Jeśli musieliśmy przegrać, to dobrze, że właśnie w Napoli, bo możemy im pomóc w wyjściu z obecnych kłopotów. Choć oczywiście wolałbym, żeby Napoli zaczęło wygrywać w przyszłym tygodniu. Oczywiście w trakcie meczu to spotkanie jest najważniejsze, wszystko inne schodzi na dalszy plan. Niemniej okres spędzony w Napoli był szczególny w moim życiu, zawsze miło jest tutaj wrócić, to wywołuje dodatkowe emocje.
Maurizio Sarri za:thesun.co.uk

Transfer Majeckiego zaskoczył bramkarzy Monaco

Transfer Majeckiego zaskoczył bramkarzy Monaco
reklama