reklama

Dariusz Żuraw o celach transferowych Lecha Poznań

Dariusz Żuraw o celach transferowych Lecha Poznań
Musieliśmy czekać na transfer z klubu, żeby móc ruszyć ze swoimi. Sprzedaż Darko Jevticia nam na to pozwala. Nie jest to sytuacja komfortowa, czas leci, do pierwszego meczu kilkanaście dni, ale jestem trenerem, mam grupę zawodników i z tą grupą staram się zrobić jak najwięcej. Z ich pracy jestem zadowolony, wszystko udało się dotychczas zrealizować, bo też warunki mieliśmy i w Polsce, i w Turcji bardzo dobre. W wielu aspektach widzimy poprawę w naszej grze. Ale podkreślam: wszyscy jesteśmy zgodni - dyrektor, prezesi i ja, że potrzebujemy wzmocnień. Poza prawym obrońcą i "dziesiątką" szukamy jeszcze napastnika. Właściwie to "szukamy" nie jest odpowiednim słowem, bo mamy już znalezionego i jesteśmy blisko porozumienia.
Dariusz Żuraw za:sport.pl
reklama

Na czym polega wartość Joshuy Kimmicha

Na czym polega wartość Joshuy Kimmicha

Obecna sytuacja Krzysztofa Piątka

Obecna sytuacja Krzysztofa Piątka
Jak podał serwis "weszlo.com", w ostatnich dniach działo się bardzo wiele w sprawie ewentualnego transferu Krzysztofa Piątka. W biurach AC Milanu pojawiła się przede wszystkim konkretna oferta ze strony Tottenhamu. Londyńczycy chcą wypożyczyć Polaka na okres 1 roku za 10 mln € z opcją wykupienia po tym okresie. Krzysztof Piątek miałby w tym czasie zastępować kontuzjowanego Harry'ego Kane'a. "Rossoneri" wolą jednak definitywnie rozstać się z 25-latkiem i do piątku spodziewają się otrzymać za niego jeszcze trzy oferty opiewające na około 30 milionów euro. W ostatnich dniach możliwość sprowadzenia Piątka sondowała również Barcelona, która zgłosiła zainteresowanie transferem Milanowi, jednak po dwóch dniach się z tego wycofała i oficjalna oferta nie została złożona. Wiadomo jednak, że zespół ze stolicy Katalonii widział Polaka jako potencjalne wzmocnienie siły ataku. Ostatnią opcją dla napastnika jest pozostanie w Milanie, jednak to wydaje się na chwilę obecną najmniej możliwym scenariuszem.
za:weszlo.com

Reprezentacja Polski pozostaje na PGE Narodowym

Reprezentacja Polski pozostaje na PGE Narodowym
PZPN podpisał nową umowę z operatorem stadionu PGE Narodowy, na mocy której wszystkie mecze eliminacyjne reprezentacji Polski oraz finały Pucharu Polski do 2024 roku będą rozgrywane właśnie na obiekcie w Warszawie. Ze strony firmy zarządzającej stadionem zapewnione zostaną obsługa obiektu, catering, ochrona, opieka medyczna i przede wszystkim odpowiednia murawa. Jakość tej ostatniej była sporym problemem w ostatnich miesiącach, jednak prezes firmy Pl.2012 + zapewnił, że dołoży wszelkich starań, by zmienić ten stan rzeczy. Przetarg na dostawę i układanie nowej murawy zostanie rozpisany za tydzień i wtedy do wiadomości publicznej trafi więcej szczegółów na ten temat.
za:sport.pl
reklama

Identyczne wiadomości CR7 i Luisa Figo po śmierci Kobiego Bryanta

Identyczne wiadomości CR7 i Luisa Figo po śmierci Kobiego Bryanta
Albo Luis Figo skopiował wpis Cristiano Ronaldo, albo konta w mediach społecznościowych obu piłkarzy są prowadzone przez jedną osobę i komuś nie chciało się wysilać z kreatywną wiadomością... Bardzo delikatny temat, a wyszło dość słabo.

Ciepłe słowa Sarriego o Napoli

Ciepłe słowa Sarriego o Napoli
Jeśli musieliśmy przegrać, to dobrze, że właśnie w Napoli, bo możemy im pomóc w wyjściu z obecnych kłopotów. Choć oczywiście wolałbym, żeby Napoli zaczęło wygrywać w przyszłym tygodniu. Oczywiście w trakcie meczu to spotkanie jest najważniejsze, wszystko inne schodzi na dalszy plan. Niemniej okres spędzony w Napoli był szczególny w moim życiu, zawsze miło jest tutaj wrócić, to wywołuje dodatkowe emocje.
Maurizio Sarri za:thesun.co.uk

Transfer Majeckiego zaskoczył bramkarzy Monaco

Transfer Majeckiego zaskoczył bramkarzy Monaco

Karma wraca czasem nadzwyczaj szybko

Jean-Kevin Augustin trafił do Leeds United

Jean-Kevin Augustin trafił do Leeds United
Jean-Kevin Augustin został nowym zawodnikiem Leeds United. 22-letni napastnik trafił do ekipy z Championship na zasadzie półrocznego wypożyczenia z RB Lipska i po zakończeniu sezonu wróci do Niemiec.
za:leedsunited.com

Pomysł Tottenhamu na ściągnięcie Krzysztofa Piątka

Pomysł Tottenhamu na ściągnięcie Krzysztofa Piątka

Legendy zawsze dają z siebie wszystko

Legendy zawsze dają z siebie wszystko

Gattuso wciąż rozmyśla o porażce z Fiorentiną

Gattuso wciąż rozmyśla o porażce z Fiorentiną
Wrócę do domu i nadal będę myśleć o porażce z Fiorentiną, ponieważ była szokująca. Pokonaliśmy teraz dwie dobre drużyny, ale nadal mamy problemy. Przed nami długa droga, musimy nadal naciskać. Gratuluję chłopakom za pracę, którą wykonali przez ostatnie siedem dni. Musimy teraz jednak dalej iść naprzód. Nie możemy teraz odpuścić. Musimy koncentrować się na Napoli przez 24 godziny.
Gennaro Gattuso za:Sky Sport Italia

Zidane po powrocie Realu na pozycję lidera

Zidane po powrocie Realu na pozycję lidera
Wiemy, że daleko do końca ligi i będzie ciężko wszystkim ekipom, także nam. To dla nas niczego nie zmienia. Zostaje 16 meczów i będziemy musieli walczyć do końca, jeśli chcemy coś wygrać.
Zinedine Zidane za:as.com

Christian Eriksen na lotnisku w Mediolanie

Duński pomocnik już pojawił się w Mediolanie, aby podpisać kontrakt z Interem!

Rafał Pietrzak chce wrócić do reprezentacji Polski

Rafał Pietrzak chce wrócić do reprezentacji Polski
Jedyny kontakt jaki miałem z selekcjonerem Brzęczkiem był już później, kiedy reprezentacja wywalczyła awans na Euro. Wysłałem mu SMS z gratulacjami. Podziękował i powiedział żebym, walczył, trenował na pełnych obrotach i grał w meczach. Dodał, że jestem obserwowany. Wierzę, że jeszcze mogę być w tej reprezentacji. Mam taki cel, żeby pojechać z nią na obóz przygotowawczy przed Euro 2020. Konkurencja w postaci Recy i Rybusa? Nie czuję się od tych zawodników gorszy. Wierzę w to, że przyjdzie mój czas.
Rafał Pietrzak za:sport.pl

Radosław Majecki pobije transferowy rekord Ekstraklasy

Radosław Majecki pobije transferowy rekord Ekstraklasy
Radosław Majecki opuścił zgrupowanie Legii w Belek, aby przejść testy medyczne przed transferem do AS Monaco. 20-letni bramkarz podpisze z klubem z księstwa 5,5-letni kontrakt, a najbliższe pół roku spędzi na wypożyczeniu w Legii. Jak dowiedział się Piotr Koźmiński z "Super Expressu", cała transakcja będzie kosztowała 7 milionów euro, a na konto warszawskiego klubu może wpłynąć dodatkowo 1 milion euro w ramach bonusów. Legia zarobi ponadto na ewentualnym przyszłym transferze Majeckiego, zagwarantowawszy sobie 10% z kwoty przyszłej sprzedaży. Jeśli te informacje się potwierdzą, bramkarz Legii pobije transferowy rekord Ekstraklasy, który dotychczas należał do Jana Bednarka. Lech Poznań w 2017 roku otrzymał od Southampton za stopera 6 milionów euro.
za:sport.se.pl

Mecze w TV: 27 Stycznia 2020

21 :00Eleven Sports 1
Bournemouth vs Arsenal
FA Cup
reklama