reklama

Airam Cabrera zagra w... Wiśle Kraków!

Airam Cabrera zagra w... Wiśle Kraków!
reklama

Właściciel Astry nie chce puścić Alibeca do Legii

Właściciel Astry nie chce puścić Alibeca do Legii
Niepokoi mnie sposób prowadzenia rozmów. Polacy rozmawiają z nim bezpośrednio, a piłkarz nie ma kontraktu wygasającego w ciągu sześciu miesięcy. O wszystkim opowiedział mi Alibec. To nie jest normalne i sam piłkarz też to usłyszał. Moim zdaniem oferta Polaków nie jest dla niego. Wiem, co Legia ma do zaoferowania. Propozycja powinna być dwukrotnie większa. Powiedziałem Alibecowi, że byłoby szkoda gdyby odszedł i przerwał świetną dyspozycję w barwach Astry. Jestem przekonany, że gdy poczeka do lata, to dostanie znacznie lepszą ofertę.
właściciel Astry Ioan Niculae za:sport.tvp.pl

OFICJALNIE: Filip Raičević piłkarzem Śląska Wrocław!

OFICJALNIE: Filip Raičević piłkarzem Śląska Wrocław!
Filip Raičević został nowym zawodnikiem Śląska Wrocław. Czarnogórski napastnik został wypożyczony do polskiego klubu z występującego w Serie B AS Livorno do końca obecnego sezonu. Jesienią zeszłego roku piłkarz regularnie występował na drugim poziomie rozgrywkowym we Włoszech.
za:slaskwroclaw.pl

Krzysztof Piątek rozmawiał z Jose Mourinho!

Krzysztof Piątek rozmawiał z Jose Mourinho!
reklama

Dariusz Żuraw o celach transferowych Lecha Poznań

Dariusz Żuraw o celach transferowych Lecha Poznań
Musieliśmy czekać na transfer z klubu, żeby móc ruszyć ze swoimi. Sprzedaż Darko Jevticia nam na to pozwala. Nie jest to sytuacja komfortowa, czas leci, do pierwszego meczu kilkanaście dni, ale jestem trenerem, mam grupę zawodników i z tą grupą staram się zrobić jak najwięcej. Z ich pracy jestem zadowolony, wszystko udało się dotychczas zrealizować, bo też warunki mieliśmy i w Polsce, i w Turcji bardzo dobre. W wielu aspektach widzimy poprawę w naszej grze. Ale podkreślam: wszyscy jesteśmy zgodni - dyrektor, prezesi i ja, że potrzebujemy wzmocnień. Poza prawym obrońcą i "dziesiątką" szukamy jeszcze napastnika. Właściwie to "szukamy" nie jest odpowiednim słowem, bo mamy już znalezionego i jesteśmy blisko porozumienia.
Dariusz Żuraw za:sport.pl

Na czym polega wartość Joshuy Kimmicha

Na czym polega wartość Joshuy Kimmicha

Obecna sytuacja Krzysztofa Piątka

Obecna sytuacja Krzysztofa Piątka
Jak podał serwis "weszlo.com", w ostatnich dniach działo się bardzo wiele w sprawie ewentualnego transferu Krzysztofa Piątka. W biurach AC Milanu pojawiła się przede wszystkim konkretna oferta ze strony Tottenhamu. Londyńczycy chcą wypożyczyć Polaka na okres 1 roku za 10 mln € z opcją wykupienia po tym okresie. Krzysztof Piątek miałby w tym czasie zastępować kontuzjowanego Harry'ego Kane'a. "Rossoneri" wolą jednak definitywnie rozstać się z 25-latkiem i do piątku spodziewają się otrzymać za niego jeszcze trzy oferty opiewające na około 30 milionów euro. W ostatnich dniach możliwość sprowadzenia Piątka sondowała również Barcelona, która zgłosiła zainteresowanie transferem Milanowi, jednak po dwóch dniach się z tego wycofała i oficjalna oferta nie została złożona. Wiadomo jednak, że zespół ze stolicy Katalonii widział Polaka jako potencjalne wzmocnienie siły ataku. Ostatnią opcją dla napastnika jest pozostanie w Milanie, jednak to wydaje się na chwilę obecną najmniej możliwym scenariuszem.
za:weszlo.com
reklama