reklama

Hołd Milanu dla Kobego Bryanta

Przed meczem z Torino na San Siro uczczono pamięć legendy koszykówki i wielkiego kibica Milanu.
reklama

Bonaventura strzela gola Torino

Bonaventura zdobywa bramkę po ładnej asyście Rebicia! Milan - Torino 1-0!

Wietrzenie składu w Cracovii

Wietrzenie składu w Cracovii

Rodrigo nie trafi do Barcelony

Rodrigo nie trafi do Barcelony
Barcelona zerwała negocjacje dotyczące kupna Rodrigo, informuje radio Cope. Działacze klubu nie zaakceptowali żądań finansowych Valencii i 28-letni napastnik najprawdopodobniej nie zmieni klubu w zimowym oknie transferowym.
za:@mundodeportivo
reklama

XI Monaco na mecz z St. Etienne

XI Monaco na mecz z St. Etienne

Manchester United walczy o Fernandesa

Manchester United walczy o Fernandesa
Włoski dziennikarz Fabrizio Romano poinformował, że Manchester United złożył oficjalną ofertę za Bruno Fernandesa wynoszącą 55 milionów euro plus 25 milionów w bonusach. Portugalski piłkarz zaakceptował już ofertę pięcioletniego kontraktu. Rozmowy między Sportingiem i Manchesterem wciąż trwają, jednak agent piłkarza jest przekonany, że zakończą się porozumieniem.
za:instagram.com/fabriziorom

Nietypowy pseudonim piłkarza Lecha

Nietypowy pseudonim piłkarza Lecha
Zmieniłem się przez ten rok. Kontuzja nauczyła mnie wiele, także spokoju. Pozwoliła mi na swoją sytuację spojrzeć z boku. Wydoroślałem, jestem innym zawodnikiem i innym człowiekiem. Mam bardzo mądrą dziewczynę, która mi pomaga. Mieszka ze mną i dzięki niej łatwiej sobie radziłem z tą wielomiesięczną kontuzją. Potrafi mi poprawić humor. To ona znalazła w internecie, że kibice mówią na mnie Yeti, bo nie wiadomo, czy w Lechu istnieję, nikt mnie nie widział. Czy to będzie mój nowy pseudonim? Nie wykluczam. Mama już tak do mnie mówi.
Juliusz Letniowski za:poznan.wyborcza.pl, wywiad Radosława Nawrota
reklama