reklama

Wzruszające słowa Lewandowskiego na gali ''Piłki Nożnej''

Wzruszające słowa Lewandowskiego na gali ''Piłki Nożnej''
Chciałbym zadedykować nagrodę mojemu tacie, bo wiem, że nade mną czuwa - nad tym, żebym cały czas robił to co kocham i robię najlepiej. Mimo że nie udało mu się obejrzeć żadnego mojego meczu w piłce seniorskiej, teraz to nadrabia, pewnie ogląda z najlepszych miejsc na stadionie i mocno trzyma za mnie kciuki. Dziękuję też mojej mamie, żonie Ani i córce Klarze za to, że są przy mnie i mnie wspierają - nie tylko w tych dobrych chwilach, gdy idzie, ale też w tych cięższych. Życzyłbym sobie, by zdarzały się one jak najrzadziej, ale zdaję sobie sprawę, że życie piłkarza nie jest łatwe. Pozory mylą, wysiłek, który wkładamy każdego dnia ciężko wytłumaczyć. To praca nie tylko nad elementami piłkarskimi, ale też nad sobą - by być lepszym człowiekiem. Pierwszy raz byłem na tej gali 12 lat temu. Miałem wtedy 19 lat i odbierałem nagrodę w kategorii "Odkrycie Roku". Przez te kilka lat nie udawało mi się tutaj przybyć. Bardzo się cieszę, że tym razem jestem i przyjmuję nagrodę, z której jestem po raz kolejny bardzo dumny. Mimo że mam teraz 31 lat, czuję się na dużo mniej. Mam nadzieję, że pojawię się tutaj jeszcze kilka razy i będę mógł odbierać kolejne nagrody.
Robert Lewandowski za:sportowefakty.wp.pl
reklama

Drugi gol Lukaku w meczu z Udinese

Juan Musso fauluje Alexisa Sancheza w polu karnym i arbiter wskazuje na "wapno". Tam do piłki podchodzi Romelu Lukaku i pewnie podwyższa prowadzenie Interu na 0-2.

Lukaku daje prowadzenie Interowi Mediolan

Podopieczni Antonio Conte w końcu przełamali defensywę Udinese i Romleu Lukaku strzela na 0-1!

Brzęczek nie wzbrania się przed nowymi nazwiskami w kadrze

Brzęczek nie wzbrania się przed nowymi nazwiskami w kadrze
Młodzi piłkarze w kadrze na Euro 2020? Jeżeli chodzi o personalia, to oczywiście za wcześnie o tym mówić, ale należy się cieszyć, że mamy coraz więcej młodych zawodników. Jeżeli chodzi o Krystiana Bielika i Sebastiana Szymańskiego, to oni przeszli przeszli przez reprezentację młodzieżową, zebrali tam doświadczenie, a teraz z mocnym uderzeniem weszli do pierwszej reprezentacji. Ważne, żebyśmy tworząc silną reprezentację, wykorzystywali potencjał tych młodych zawodników, nie bali się ryzykować i dawali im szanse. Na pewno każdy z tych zawodników ma szanse. Okres przed pierwszym zgrupowaniem i przed turniejem o mistrzostwo Europy jest dla nas bardzo intensywny. Wszystkich obserwujemy, przed nikim nie zamykamy drogi i liczymy na to, że ktoś zaskoczy. Z miłą chęcią powołamy do reprezentacji nowego zawodnika. To będzie na pewno kolejne wyzwanie i większa rywalizacja.
Jerzy Brzęczek za:Polsat Sport
reklama

Barca w końcu znalazła następcę Suareza

Barca w końcu znalazła następcę Suareza

Drugi gol Ansu Fatiego w meczu z Levante

Lionel Messi zalicza kolejną asystę, a Ansu Fati dokłada drugie trafienie! 2-0!

Ansu Fati strzela na 1-0 po świetnej asyście Messiego

Messi kapitalnie uruchomił Ansu Fatiego i młody skrzydłowy Barcy otwiera wynik spotkania! 1-0!
reklama