reklama

Były reprezentant Francji uderza w Mbappe

Były reprezentant Francji uderza w Mbappe
Byłem zawiedziony patrząc na Mbappe. Mówiłem sobie: "To nie możliwe, że on się tak zachowuje". Próbuje tłumaczyć, że jest dojrzalszy od innych, a później zachowuje się jak rozpieszczone, zepsute dziecko. Szczerze mnie to bolało. Pokazał brak szacunku do Tuchela, a także do kolegów z zespołu Cavaniego oraz Icardiego. Cavani gra tu 10 lat i ma 200 bramek dla PSG i nie jest traktowany tak jak wcześniej, a nic nie mówi. To skandaliczne co zrobił Mbappe, ponieważ inni także zasługują na grę.
Christophe Dugarry za:RMC
reklama

Prezes Lecha potwierdza transfer Daniego Ramireza

Prezes Lecha potwierdza transfer Daniego Ramireza
Fakty są takie, że jesteśmy blisko pozyskania Daniego Ramireza, choć wiadomo, że czasem coś potrafi się wysypać nawet na ostatniej prostej. Pozostały testy medyczne i złożenie podpisów pod dokumentami. Tego zawodnika chcemy ściągnąć na zasadzie transferu definitywnego. Jevtić chciał odejść po sezonie, więc i tak nie zostałby już długo. Dlatego zdecydowaliśmy się na transfer, ale wówczas intensywniej zajęliśmy się poszukiwaniem zawodnika do środka pola. Ramirez przychodzi do nas po to, by stanowić szkielet drużyny i być równie ważną postacią co Pedro Tiba, Thomas Rogne czy Lubomir Satka. To gracze doświadczeni - nie tyle pod względem wiekowym, co czysto piłkarsko.
Karol Klimczak za:Audycja "Sportowa Arena"

Porównywalny pech Dembele i Vermaelena

Porównywalny pech Dembele i Vermaelena

Kolejna poważna kontuzja Dembele

Kolejna poważna kontuzja Dembele
Barcelona poinformowała w oficjalnym komunikacie, że Ousmane Dembele podczas jednego z ostatnich treningów zerwał ścięgno w prawym udzie. Klubowi lekarze w ciągu najbliższych kilku godzin podejmą decyzję o planowanym leczeniu. Zdaniem mediów jest to koniec sezonu dla 22-letniego Francuza.
za:fcbarcelona.com
reklama

Guardiola chciał wystawić Neuera w środku pola

Guardiola chciał wystawić Neuera w środku pola
Po zapewnieniu sobie przez Bayern mistrzostwa Pep Guardiola rzeczywiście miał pomysł, żeby wystawić Manuela Neuera w jednym meczu na pozycji pomocnika. Odwiedzenie go od tego pomysłu kosztowało mnie bardzo dużo wysiłku, ale to mogło być odebrane przez rywali jako wyraz arogancji.
Karl-Heinz Rummenigge za:abendzeitung-muenchen.de

Kamil Biliński zagra w Fortuna 1. Lidze

Kamil Biliński zagra w Fortuna 1. Lidze

Plan Realu Madryt na sprowadzenie Kyliana Mbappe

Plan Realu Madryt na sprowadzenie Kyliana Mbappe
Kylian Mbappe w Realu Madryt to marzenie Florentino Pereza od momentu, w którym eksplodował talent Francuza. Prezes "Królewskich" próbował już niejednokrotnie ściągnąć utalentowanego 21-latka do stolicy Hiszpanii, jednak PSG za każdym razem żądało za niego kosmicznych pieniędzy. Perez nie ustaje jednak w staraniach i przygotował plan na ten - jakby nie patrzeć - galaktyczny transfer. Obecna umowa Mbappe z PSG wygasa latem 2022 roku i patrząc po ostatnich kłótniach młodego Francuza z władzami klubu, można podejrzewać, że ewentualne przedłużenie kontraktu jest kwestią dość odległą. Dlatego też prezes Realu chce obrać taką samą taktykę, jak w przypadku transferu Edena Hazarda, a więc poczekać do lata 2021 roku i wtedy kupić kartę zawodniczą Francuza za znacznie mniejsze pieniądze, niż musiałby zapłacić w tej chwili. Jeśli bowiem Mbappe nie przedłużyłby kontraktu, to lato 2021 roku byłoby ostatnim momentem, w którym PSG mogłoby zarobić jakiekolwiek pieniądze na jego sprzedaży.
za:as.com
reklama