Neymar udaje kontuzje, żeby móc imprezować?

Wyjątkowy zbieg okoliczności? Uporczywie nawracający stan zwiększonej podatności na kontuzje? Tajemniczy wirus atakujący w lutym i zbierający swoje żniwo w pierwszej połowie marca? Trudno postawić jednoznaczną diagnozę i określić stan zdrowotny Neymara, jednak sytuacja wygląda na poważną. Pech prześladujący w ostatnich latach Brazylijczyka jest naprawdę niezwykły. Zawsze, gdy zbliża się początek marca, piłkarz nagle staje się niezdolny do gry! Jakie są przyczyny tej stale powtarzającej się sytuacji?

Zaobserwowano, że dzień, w którym niefart gwiazdora osiąga swoje apogeum to 11. marca. Zawodnik grający aktualnie w PSG od 5. sezonów nie rozegrał żadnego spotkania w okolicy właśnie tej daty! Przeszkadzały mu jednak nie tylko kontuzje, ale nawet zawieszenia za kartki, którymi karany był - jak na złość! - akurat w dniach poprzedzających feralny 11. marca. Najdroższy piłkarz w historii nie ma łatwego życia, a kolejne załamanie jego stanu zdrowia i przerwa w grze wydają się jedynie kwestią czasu. Warto dodać, że właśnie 11. marca to dzień, w którym mają miejsce urodziny siostry Neymara, a piłkarz jest z nią ponoć niezwykle zżyty.

14/15: zawieszenie 
15/16: zawieszenie 
16/17: kontuzja 
17/18: kontuzja 
18/19: kontuzja 

To prawdziwe zrządzenie opatrzności, że wykluczenia z gry od lat pozwalają zawodnikowi na uczestniczenie w imprezach urodzinowych ukochanego rodzeństwa. W innym przypadku, wielogodzinny lot do Sao Paulo i spotkanie z rodziną nie byłyby możliwe. Powtarzająca się niedyspozycja Neymara musi być jednak czystym przypadkiem. Przecież to nierealne, by zarabiający fortunę profesjonalista, mógł posuwać się do tak absurdalnych zagrywek...prawda? ;) Równie przypadkowy jest fakt, że Neymar 3 rok z rzędu doznał urazu również przed swoimi urodzinami, które przypadały na 5. lutego. Wczorajszy hit z Lyonem oraz mecz poprzedniej kolejki z Nantes, Brazylijczyk musiał odpuścić z powodu urazu żeber.

17/18: Kontuzja Neymara przed jego urodzinami
18/19: Kontuzja Neymara przed jego urodzinami
19/20: Kontuzja Neymara przed jego urodzinami

Czy to wszystko tylko przypadek, będziemy mieli okazję przekonać się już niedługo, bowiem za nieco ponad miesiąc - dokładnie 11. marca - odbędzie się rewanżowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów PSG - Borussia Dortmund. Uważacie, że Neymar ponownie się rozchoruje i nie będzie zdolny do gry? Urodziny siostry czy mecz w Lidze Mistrzów? Co Wy byście wybrali?

⚠️Legalny bukmacher BETFAN oferuje kurs 2,70 na to, że Neymar NIE ZAGRA w rewanżu z BVB!⚠️

⚠️(+18) Użyj specjalnego linku Fangola, wpisz kod BETFAN i odbierz zwrot stawki, jeśli nie trafisz swojego pierwszego zakładu!⚠️

Betfan zakład bez ryzyka

ℹ️ Szczegółowe informacje o bonuach (+18) 

reklama

Courtois wybrany piłkarzem stycznia w La Lidze

Courtois wybrany piłkarzem stycznia w La Lidze

Bramkarze z największą liczbą czystych kont w tym sezonie Premier League

Bramkarze z największą liczbą czystych kont w tym sezonie Premier League

W taki sposób Arteta wpłynął na piłkarzy Arsenalu

W taki sposób Arteta wpłynął na piłkarzy Arsenalu
Mikel Arteta w krótkim okresie bardzo wpłynął na naszą grę. Widać to po intensywności, a także nastawieniu na boisku. Wcześniej był, nie chcę powiedzieć, że bałagan, ale lekkie zamieszanie. Każdy robił co innego i nie byliśmy drużyną - na boisku i poza nim. Mikel całkowicie to zmienił. Pierwszego dnia nie mówił zbyt wiele o taktyce, a bardziej o zachowaniu, o tym, że musimy być profesjonalistami, gdy wychodzimy na mecz i zachowywać się jak drużyna.
Bernd Leno za:goal.com
reklama

Jedenastka 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy

Jedenastka 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy

Robot CR7 na pochodzie karnawałowym we Włoszech

Fantastyczny gol Kądziora w lidze chorwackiej

Damian Kądzior zapakował HNK Gorica takiego gola, że głowa mała!
reklama