Omran Haydary piłkarzem Lechii

Omran Haydary został nowym piłkarzem Lechii Gdańsk. W rundzie jesiennej Afgańczyk był zawodnikiem pierwszoligowej Olimpii Grudziądz. W 20 meczach Fortuna I Ligi strzelił 12 goli i 2 razy asystował przy bramkach kolegów z zespołu. Po rundzie jesiennej był liderem klasyfikacji strzelców na zapleczu PKO Ekstraklasy. Omran Haydary jest także pięciokrotnym reprezentantem Afganistanu. W kadrze strzelił jedną bramkę - w spotkaniu towarzyskim z Tadżykistanem, które zakończyło się remisem 1:1. Omran podpisał kontrakt do końca czerwca 2023 z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata. W Lechii będzie grał z numerem 8.
za:lechia.pl

Dongou będzie grać w Finlandii

Cannavaro wybrał Messiemu nowy klub

Chciałbym zobaczyć Messiego w koszulce innego klubu. We Włoszech jest nowy system płacenia podatków - powinien go spróbować. Inter wydaje mi się miejscem najlepiej przygotowanym do takiego transferu.
Fabio Cannavaro za: FC Barcelona Fl

Dzień dobry! Lazio wbija!

Ousmane Dembele już po operacji

Ousmane Dembele pomyślnie przeszedł operację w Turku w Finlandii. Przerwa w grze zawodnika powinna potrwać około 6 miesięcy.
za:fcbarcelona.com

Jorge Felix podsumował okładkę "Piłki Nożnej"

Jorge Felix podsumował okładkę

Willian Jose trafi do Barcelony?

Jak poinformowano w pierwszym kanale hiszpańskiej telewizji publicznej (TVE), Barcelona doszła do wstępnego porozumienia z Realem Sociedad ws. transferu Williana Jose. Inne media pozostają jednak sceptyczne wobec tych rewelacji. Według doniesień TVE Barca zgodziła się zapłacić za napastnika 35 milionów euro, czyli połowę wysokości jego klauzuli odejścia.
za:fcbarca.com