Lech zapowiada przedłużenia kontraktów z gwiazdami

Vinicius Jr znalazł winnego porażki z City

Gabriel Jesus popełnił faul przy pierwszym golu. Wszyscy to wiedzą. Podobna sytuacja miała miejsce w pierwszej połowie między mną a Riyadem Mahrezem i sędzia odgwizdał mój faul. Sędzia ma system VAR, ale nawet nie spojrzał na powtórkę. Ja widziałem, że był faul. Sędziowie zawsze traktują nas tu tak samo. Sergio Ramos w meczu z Levante dostał żółtą kartkę już za pierwszy faul - to nie jest normalne. Czy sędziowie gwiżdżą przeciwko nam? Tak. Jesteśmy klubem z największą liczbą zwycięstw w Lidze Mistrzów, więc zawsze tak będzie.
Vinicius Junior za:marca.com

Główny problem Juventusu w meczu z Olympique Lyonem

Trudno wyjaśnić dlaczego tak było, ale w pierwszej połowie graliśmy zbyt wolno. Brakowało nam determinacji i agresji w ataku, a przez kwadrans także w obronie. W drugiej połowie graliśmy lepiej, ale to zbyt mało na poziom Ligi Mistrzów. Nie mogę sprawić, by piłkarze potrafili zrozumieć znaczenie szybkiego ruchu piłki. Nie wiem, dlaczego tak jest. To dla mnie podstawa, nad którą będziemy pracować. Prędzej czy później ta koncepcja wpadnie im do głów. Gdy piłka krąży wolno, tracisz pozycje i pozwalasz przeciwnikowi się ustawić. Na przedmeczowym treningu graliśmy dwa razy szybciej niż w trakcie spotkania. To przeciwieństwo tego, co powinno się wydarzyć. Ale ostatnio wiele rzeczy robimy odwrotnie niż trzeba. Nie chodzi nawet o to, że Lyon grał agresywnym pressingiem. Po prostu my byliśmy zbyt wolni i nie zmienialiśmy tempa ataków.

Cristiano Ronaldo przegania boiskowego intruza

Służby porządkowe zaspały, więc Portugalczyk musiał im pomóc ;)

Jeden celny strzał Juventusu

Czerwony Ramos

Ciężkie chwile Realu Madryt

Sukcesik Sergio Ramosa ;)

Vinicius nie zrobił wrażenia na Man City

Sergio Ramos wylatuje z boiska!

Sergio Ramos sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Gabriela Jesusa i arbiter pokazał mu czerwoną kartkę!

Pewny rzut karny Kevina De Bruyne

Arbiter podyktował rzut karny za faul Carvajala na Sterlingu. Do piłki podszedł De Bruyne i... Manchester City prowadzi z Realem Madryt 2-1!

Gabriel Jesus doprowadza do remisu

De Bruyne świetnie zachował się w polu karnym i dograł do Gabriela Jesusa. Gol! Real Madryt - Manchester City 1-1!

Grabara podsumował przebieg meczu

Isco strzela gola Manchesterowi City

Pressing "Królewskich" przyniósł skutek! Kilka sekund po przechwycie Isco cieszył się już z gola. Real Madryt - Manchester City 1-0!