Skład Interu Mediolan ma mecz z Łudogorcem

Skład Manchesteru United na mecz z Club Brugge

Skład Ajaxu na mecz z Getafe

Skład Sevilli na mecz z CLUJ

Skład Arsenalu na mecz z Olympiakosem

FANTASTYCZNY gol Aleksicia z rzutu wolnego

Danijel Aleksic fantastycznie uderzył z rzutu wolnego na bramkę Sportingu i dzięki temu Başakşehir prowadzi już 2-0!

Piękna akcja i gol Josipa Brekalo!

Josip Brekalo przebiegł pół boiska, zagrał klepę z Weghorstem i huknął sprzed pola karnego. Malmoe 0 - 1 Wolfsburg!

Martin Skrtel zapakował gola Sportingowi

Martin Skrtel strzela między nogami Maximiano i Başakşehir prowadzi ze Sportingiem 1-0!

Justin Kluivert odpowiada na bramkę Gentu

Ładna akcja Mychitarjana i Justin Kluivert doprowadza do remisu!

Adama Traore doprowadza do remisu!

"Wolves" szybko odpowiadają na gola Espanyolu i wygląda na to, że już po meczu, ponieważ po bramce Traore w dwumeczu jest już 1-5!

KAA Gent odrabia straty w meczu z Romą!

Jonathan David strzela na 1-0 i KAA Gent odrabia straty z dwumeczu!

Jonathan Calleri daje nadzieję Espanyolowi

Espanyol przegrał pierwszy mecz z Wolverhampton aż 0-4, jednak w rewanżu już w 15. minucie gospodarze zaczynają odrabiać straty!

Lucas Alario otwiera wynik meczu z Porto!

Lucas Alario strzela Porto już w 11. minucie meczu i gospodarze znajdują się w bardzo ciężkiej sytuacji, ponieważ w dwumeczu mamy już wynik 1-3!

Hajto znalazł zastępstwo dla ''Lewego'' w kadrze

Pora na wariant B. Wygląda na to, że za Roberta zagra w ataku Arek Milik, trochę o nim ostatnio zapomnieliśmy, a cały czas trzyma poziom. Niedawno wszyscy krzyczeli, że na poziomie Roberta jest Krzysiek Piątek. Mówiłem: ostrożnie, bo Robert jest powtarzalny od prawie dziesięciu lat. I za te słowa zostałem skrytykowany. Widzimy, co wydarzyło się dalej, Krzysiek teraz nie strzela.
Tomasz Hajto za:sportowefakty.wp.pl