Passa Liverpoolu przerwana

Liverpool pokonany w Premier League po 419 dniach!!! Tę passę przerwał Watford 💛🖤 wygrywając z "The Reds" 3:0!!!
źródło:Liverpool

Jonathan Calleri POTW LE

źródło:Europe league

Ależ uderzenie!!!

Wspaniała bramka zawodnika Dundalk w przeciwko Shamrock Rovers.
źródło:Dundalk

Krzysztof Piątek z karnego na 3:3

JEST! Pierwszy gol Polaka w Bundeslidze! I to jaki ważny! Hertha odrobiła straty i jest 3:3!

Koronawirus zagrożeniem dla rozgrywek piłkarskich

Ograniczenie rozgrywek Premier League przez koronawirusa może skutkować uznaniem całego sezonu za nieważny! Czyli to może nie być ten sezon.
za:The telegraph

Dokładnie 4 lata temu

Louis van Gaal
źródło:Internet

Trener Lyonu od samego początku wiedział, jak zatrzymać CR7

Ronaldo strzelił bramkę w 11-stu meczach z rzedu? Od początku wiedziałem jak powstrzymać Cristiano. Powiedziałem moim zawodnikom żeby nie faulowali w polu karnym i mnie posłuchali. To wystarczyło...
RUDI GARCIA - trener OL za:Wywiad pomeczowy

Oj biedny Londyn

Dość ciekawe graffiti skierowane do Lechii Gdańsk

Cristiano Ronaldo przegania boiskowego intruza

W samej końcówce meczu Lyonu z Juventusem na boisku pojawił się nieproszony gość, co nie spodobało się Cristiano Ronaldo :P

Pewny rzut karny Kevina De Bruyne

Arbiter podyktował rzut karny za faul Carvajala na Sterlingu. Do piłki podszedł De Bruyne i... Manchester City prowadzi z Realem Madryt 2-1!

Skromność ter Stegena

Bramkarz podpisując kontrakt z Barceloną, wiedział, że będzie szukał domu w centrum miasta. Zwykle gwiazdy głównych europejskich drużyn wolą oderwać się od skupienia i tłumów szukających prywatności. Nie było tak w przypadku Ter Stegena, który chciał osiedlić się w centralnej dzielnicy Gracii. Golkipera Barcelony można często spotkać w piekarni, metrze, spacerującego na ulicy. Skromność dobrze zarabiających i to się ceni.

Edgar Davids

Taki memik

Jürgen Kloppos

Podbój Premier League wciąż bez porażki.
źródło:Br football

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

50. minuta meczu Inverness – St. Mirren w rozgrywkach Championship Cup w Szkocji. Kapitan gości Jane O'Toole, przy stanie 0:6, doznaje koszmarnie wyglądającej kontuzji, jednak wraca na boisko i gra do końca. Piłka nożna to coś więcej niż tylko gra.
źródło:Ict fc

Cristiano Ronaldo Junior założył Instagrama

źródło:Screen shot

Uroki afrykańskiej piłki

Na jednym z meczów ligi regionalnej w RPA jeden z kibiców tak się zdenerwował na sędziego, że próbował go rozjechać autem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.