Klaasen szybko podwyższa prowadzenie Werderu

Mamy dopiero 6. minutę i jest już 0-2 dla Werderu Brema! Tym razem gol zapakował Davie Klaasen!

Joshua Sargent strzela Hercie w 3. minucie!

Piorunujący początek meczu w wykonaniu Werderu - Sargent strzela zza pola karnego i jest 0-1 dla gości!

Skład Arsenalu na mecz z West Hamem

Liverpool wygrał 22 domowe mecze w lidze z rzędu!

Skład Atletico Madryt na mecz z Sevillą

Skład Sevilli na mecz z Atletico Madryt

Lerma ofiarnie broni piłkę przed atakami piłkarzy "The Reds"

Leszek Ojrzyński bliski powrotu do Arki Gdynia!

Jak podał serwis "weszło.com", Leszek Ojrzyński jest o krok od powrotu do Arki Gdynia. Obecnego trenera, Aleksandara Rogicia, przed zwolnieniem uchronić może tylko spektakularny występ przeciwko Wiśle Płock. W innym przypadku jeszcze dziś wieczorem Ojrzyński ma zostać ogłoszony nowym trenerem "Żółto-Niebieskich". 47-letni trener prowadził Arkę Gdynia w latach 2017-18, dwukrotnie dochodząc z nią do finału Pucharu Polski (i raz wygrywając).
za:weszlo.com

Piłkarze Liverpoolu i Bournemouth witają się bez uścisków dłoni

Wszystko spowodowane szalejącą epidemią koronawirusa...

Ake i Wijnaldum znaleźli sposób na przywitanie

Skład Herthy Berlin na mecz z Werderem Brema

Skład Werderu Brema na mecz z Herthą

Klopp świętuje gola Mane za plecami czwartego arbitra

Juergen Klopp był wściekły na 4. arbitra po jego zdaniem niesłusznych decyzjach po użyciu VAR-u i gdy Sadio Mane dał Liverpoolowi prowadzenie, Niemiec zaczął bardzo sugestywnie świętować to trafienie. manifestując swoją złość z wcześniejszych minut...

Sadio Mane wyprowadza "The Reds" na prowadzenie!

Van Dijk odbiera piłkę w środku pola i świetnym podaniem uruchamia Sadio Mane, który nie marnuje sytuacji "sam na sam"! 2-1 dla Liverpoolu!

Mohamed Salah doprowadza do remisu!

Tym razem to Bournemouth pomyliło się w obronie i tę sytuację skrzętnie wykorzystał Mohamed Salah, który mimo nienajlepszego podania od Mane, zdołał umieścić piłkę w siatce!