Młody kibic Southampton popełni samobójstwo

"Dzisiaj przegraliśmy mecz u siebie. Zwykle takie rozczarowania dzieliłem z młodym chłopcem i jego mamą z którymi siedziałem przez ostatnie 5 sezonów. Dziś go nie było. Tylko jego koszulka. W środę Greg odebrał sobie życie" 😢💔 ~ Simon Richards, kibic Southampton (Twitter)
za:Twitter

Powiatnie piłkarzy przed meczem

Powitanie piłkarze Liverpoolu i Bournemouth po wprowadzeniu zakazu podawania rąk.
źródło:Przeglądarka

Zakochani w sobie tak bez końca

Bo ważniejsze od wygranej, jest zdrowie

Modlę się przed każdym meczem, ale nie proszę o wygraną... Proszę Boga, aby nikomu nic się nie stało podczas meczu
Casemiro za:Wywiad

Koeman o trafieniu Polaków w Lidze Narodów

Nie marzyłem o wylosowaniu Polaków. To mocna drużyna. Mają świetnych zawodników jak Robert Lewandowski. Miło będzie zagrać z nowym rywalem, bo w ostatnich latach nie trafialiśmy na siebie w żadnych rozgrywkach
Ronald Koeman za:Wywiad po losowaniu

Didier i tryb Cantona

Dierowi po spotkaniu z Norwich włączył się Tryb Cantona. Krótko mówiąc poszedł się pobić z fanem, który obraził jego brata. A podobno PL to ma już jakiś poziom.

Od tamtej pory Liverpool przegrał 3 mecze

Pierwsza taka sytuacja od 1975 roku

Vinicius o swojej cieszynce w El Clasico

On (CR7) przyszedł w przerwie do szatni, żeby wesprzeć zespół i podwyższyć nasze morale. Dlatego celebrowałem swoją bramkę w jego stylu. Jest zwycięzca na boisku i poza nim.
Vinicius JR za:Wywiad

Vinicius najmłodszym strzelcem w El Clasico

Vinicius Junior został najmłodszym strzelcem gola w El Clasico - Vinicius Junior, 19 lat 233 dni - Lionel Messi 19 lat, 259 dni

Bramka Waleriana Gwilii na 2:0

Mecz Legia Warszawa - Cracovia
źródło:PKO Ekstraklasa

To by było na tyle z "The Invincible"

To by było na tyle z

Passa Liverpoolu przerwana

Liverpool pokonany w Premier League po 419 dniach!!! Tę passę przerwał Watford 💛🖤 wygrywając z "The Reds" 3:0!!!
źródło:Liverpool

Jonathan Calleri POTW LE

źródło:Europe league

Ależ uderzenie!!!

Wspaniała bramka zawodnika Dundalk w przeciwko Shamrock Rovers.
źródło:Dundalk

Krzysztof Piątek z karnego na 3:3

JEST! Pierwszy gol Polaka w Bundeslidze! I to jaki ważny! Hertha odrobiła straty i jest 3:3!