reklama

Ktoś tutaj się cieszy ze swojej karty

Ktoś tutaj się cieszy ze swojej karty
reklama

Vesović zamieni Polskę na Grecję?

Vesović zamieni Polskę na Grecję?
Jak informują media w Czarnogórze, Marko Vesović może już w letnim oknie transferowym pożegnać się z Legią Warszawa. Zawodnik miałby trafić do Panathinaikosu i zastąpić tam Matthiasa Johanssona, któremu wraz z końcem czerwca kończy się kontrakt. Szwed jest prawym defensorem, który w tym sezonie rozegrał 25 meczów.
za:legionisci.com

Drużyny nie chcą wyjeżdżać z krajów

Drużyny nie chcą wyjeżdżać z krajów

Piłkarz Hannoveru 96 zarażony koronawirusem

Piłkarz Hannoveru 96 zarażony koronawirusem
reklama

Niższe ligi w Hiszpanii odwołują mecze

Niższe ligi w Hiszpanii odwołują mecze

Wielki zwrot akcji w sprawie przyszłości Paula Pogby?

Wielki zwrot akcji w sprawie przyszłości Paula Pogby?
Jak podały angielskie media, Paul Pogba zmienił zdanie w sprawie swojej przyszłości i zdecydował się pozostać w Manchesterze United. Co więcej, Francuz jest gotowy do rozmowy o nowym kontrakcie i liczy na podwyżkę zarobków. Jeszcze niedawno brat Paula, Mathias Pogba, otwarcie mówił o tym, że piłkarz chce odejść z United, a klub z Manchesteru wycenił jego transfer na 150 milionów funtów. Teraz sytuacja jest jednak inna. Główną przyczyną zmiany decyzji Francuza jest obecna postawa "Czerwonych Diabłów", które po transferze Bruno Fernandesa zaczęły prezentować przekonujący futbol. Kluczowa dla decyzji Pogby ma być jednak pozycja Manchesteru United w ligowej tabeli na koniec sezonu. Jeśli klub zakwalifikuje się do przyszłej edycji Ligi Mistrzów, 26-latek usiądzie do rozmów z włodarzami United w sprawie przedłużenia umowy. Piłkarz liczy, że dzięki kontraktowi jego zarobki wzrosną z 300 tysięcy do 400 tysięcy funtów tygodniowo.
za:dailymail.co.uk

Specjalne zakazy wśród piłkarzy Legii

Specjalne zakazy wśród piłkarzy Legii
W związku z epidemią koronawirusa piłkarze Legii mieli w środę specjalną odprawę przed treningiem z klubowym lekarzem Karolem Malcem. Zawodnicy zostali zaznajomieni z pełną listą objawów choroby i otrzymali procedury, co zrobić w przypadku wystąpienia któregoś z nich. Co więcej, do drużyny "Wojskowych" wprowadzono szereg zakazów, mających uchronić zawodników przed zarażeniem się niebezpiecznym wirusem. Piłkarze otrzymali zakaz przemieszczania się komunikacją publiczną oraz pojawiania się w miejscach takich jak kino czy galeria handlowa. W przerwie na reprezentacje zawodnicy nie mogą opuszczać kraju, a także przyjmować w Warszawie gości zza granicy. Na powitanie piłkarze nie mogą podawać sobie rąk, a po treningu powinni od razu kierować się do swoich domów. Ponadto klub odwołał wszelkie działania medialne, spotkania z kibicami, wycieczki po stadionie czy sesje rozdawania autografów. Pracownicy klubu będą dodatkowo do 20 marca wykonywać swoją pracę z domów, a od czwartku nieczynny będzie Punkt Obsługi Kibica. Podobne obostrzenia mają zostać wprowadzone także w pozostałych klubach Ekstraklasy.
za:sportowefakty.wp.pl
reklama