reklama

Wiadomość od Cristiano Ronaldo

Wiadomość od Cristiano Ronaldo
Świat przechodzi przez trudny moment, który wymaga od nas wielkiej uwagi i troski. Mówię dziś do was nie jako piłkarz, ale syn, ojciec i człowiek, w związku z wielkimi problemami, jakie ostatnio dotykają cały świat. Ważne jest, abyśmy wszyscy przestrzegali zaleceń WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) i władz państwowych. Ochrona ludzkiego życia musi być ważniejsza niż wszystko inne. Chciałbym przekazać wyrazy wsparcia wszystkim, którzy stracili kogoś bliskiego, a także przesyłam wyrazy solidarności walczącym z chorobą, w tym mojemu koledze z drużyny Daniele Ruganiemu. Ogromne wyrazy szacunku również dla pracowników służby zdrowia narażającym własne życie by ratować innych.
Cristiano Ronaldo za:marca.com
reklama

Liga rosyjska wciąż gra

Liga rosyjska wciąż gra

Ściągawka dla Ekstraklasy ;)

Ściągawka dla Ekstraklasy ;)

Kluby nie muszą zwalniać piłkarzy na mecze reprezentacji

Kluby nie muszą zwalniać piłkarzy na mecze reprezentacji
FIFA poinformowała w oficjalnym komunikacie, że zwalnia kluby piłkarskie z obowiązku wysyłania piłkarzy na mecze reprezentacji w marcu i kwietniu. Jednocześnie światowa federacja zaapelowała do organizatorów meczów towarzyskich o ich odwołanie.
za:fifa.com
reklama

Dobre wiadomości od trenera Michniewicza

Dobre wiadomości od trenera Michniewicza

Białkowski zażenowany zachowaniem angielskich władz

Białkowski zażenowany zachowaniem angielskich władz
Wczoraj po komunikacie EFL, że wszystkie mecze w ten weekend mają dojść do skutku i to nawet z publicznością, byłem autentycznie wk***iony. Nawet nie chciało mi się wracać z Ipswich do Londynu, pojechałem tam dopiero dziś rano przed treningami. Później, koło 11:00 lokalnego czasu, wreszcie wszystkie ligi zawieszono. Anglicy naprawdę nie podchodzą poważnie do tematu. Nie mogę tego zrozumieć. Wczoraj wystąpienie miał premier Boris Johnson i kompletnie nie zgadzałem się z tym, co mówił. Dla mnie to kosmos. Premier kraju, w którym żyjesz mówi, że musisz się przygotować na śmierć kogoś bliskiego i w zasadzie to nic nie da się zrobić. Masakra, jak w jakimś filmie. Sytuacja jest bardzo poważna, nie można tego bagatelizować i podchodzić do wszystkiego na zasadzie „jakoś to będzie”. Trzeba się zabezpieczyć na każdy scenariusz, podjąć zdecydowane decyzje, a na razie w skali kraju tego nie zrobiono.
Bartosz Białkowski za:weszlo.com, wywiad Przemysława Michalaka

Zaza apeluje o słuchanie zaleceń

Zaza apeluje o słuchanie zaleceń
Osobiście jestem zmartwiony, ale jeśli ludzie posłuchają zaleceń rządu i zostaną w domach, to epidemia szybko minie. Słuchajcie, co wam mówią inni. Ludzie we Włoszech zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, co się dzieje. Wcześniej tego się nie spodziewali. Teraz piłka nożna jest nieważna. Myślę o mojej rodzinie, przyjaciołach i ludziach we Włoszech. Mam nadzieję, że wszystk będzie dobrze.
Simone Zaza za:marca.com
reklama