reklama

Można? Można! ;)

Można? Można! ;)
reklama

NAJGORSZA XI w karierze Erlinga Haalanda!

Kto znalazł się w tej najgorszej XI utalentowanego 19-latka z Norwegii? Sprawdź!
źródło:youtube.com

Reakcja piłkarzy Legii na koronawirusa

Reakcja piłkarzy Legii na koronawirusa
Czy widziałem niepewność w oczach zawodników w związku z tym, co się dzieje? Zdecydowanie czułem różnicę w komforcie psychicznym. Nie tyczy się to tylko piłkarzy. Każdy z nas potrafi myśleć rozsądnie, ma rodzinę i pełni rolę ojca, syna czy brata. To szczególna chwila, w której wszyscy chcą jak najlepiej zadbać o najbliższych. Daje to dużo do myślenia. Sądzę, że traci na tym koncentracja dotycząca gry w piłkę. Byliśmy cały czas gotowi na to, że nadchodzący mecz może się odbyć i trzeba będzie się do tego dostosować. Nie dowiemy się, jak wyglądałyby spotkania, które zostałyby rozegrane przy pustych trybunach. Poza tym, niesmak na pewno by był, sądząc po reakcji wszystkich.
Aleksandar Vuković za:legia.net, Kanał SPortowy

Drużyna Ronaldinho wygrała turniej w więzieniu

Drużyna Ronaldinho wygrała turniej w więzieniu
Brazylijskie media donoszą o sukcesie drużyny Ronaldinho w turnieju zespołów pięciosobowych w paragwajskim więzieniu. Drużyna Brazylijczyka doszła do finału, w którym wygrała 11-2. "Ronnie" strzelił w tym meczu pięć goli i zanotował sześć asyst. W nagrodę za zwycięstwo jego drużyna dostała... pieczone prosię.
za:globoesporte.globo.com
reklama

Wiadomość od Cristiano Ronaldo

Wiadomość od Cristiano Ronaldo
Świat przechodzi przez trudny moment, który wymaga od nas wielkiej uwagi i troski. Mówię dziś do was nie jako piłkarz, ale syn, ojciec i człowiek, w związku z wielkimi problemami, jakie ostatnio dotykają cały świat. Ważne jest, abyśmy wszyscy przestrzegali zaleceń WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) i władz państwowych. Ochrona ludzkiego życia musi być ważniejsza niż wszystko inne. Chciałbym przekazać wyrazy wsparcia wszystkim, którzy stracili kogoś bliskiego, a także przesyłam wyrazy solidarności walczącym z chorobą, w tym mojemu koledze z drużyny Daniele Ruganiemu. Ogromne wyrazy szacunku również dla pracowników służby zdrowia narażającym własne życie by ratować innych.
Cristiano Ronaldo za:marca.com

Liga rosyjska wciąż gra

Liga rosyjska wciąż gra

Ściągawka dla Ekstraklasy ;)

Ściągawka dla Ekstraklasy ;)
reklama